Бондаренко доручив провести службове розслідування з приводу постачання неякісної яловичини в дитсадки

Бондаренко доручив провести службове розслідування з приводу постачання неякісної яловичини в дитсадки Як інформують у міськраді Черкас, під час засідання виконавчого комітету обговорили інцидент, який трапився із постачанням яловичини невідповідної якості у дитячі садочки Черкас.

Спочатку заслухали заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдана Бєлова.

«Зараз садочки харчуються за перспективним меню. В ньому двічі на тиждень присутня яловичина. Вона була замовлена, була здійснена її поставка, і почали від садочків надходити скарги на невідповідність у документації (було зазначено в накладних, що це яловичина вищої категорії, а за деклараціями виробника це була яловичина другої категорії). І зовнішній вигляд не відповідав заявленим стандартам. Тому наразі садочки формують акти повернення на постачальника. Якщо не буде здійснено поставки продукції відповідної якості, тоді буде розпочата претензійно-позовна робота», - поінформував Богдан Бєлов.

Керівник підприємства-постачальника Галина Олексенко, яка була присутня на засіданні, зазначила, що помилка у документах відбулася випадково, і усю продукцію вони, як постачальник, забрали.

Заступниця міського голови Анастасія Чубіна, яка є куратором освіти у Черкасах, зазначила:

«Позиція департаменту освіти і моя особисто – перспективне меню має бути головним документом і дороговказом щодо того, що має з’являтися у тарілках дітей. Якщо постачальники везуть неякісну продукцію – будь ласка, робіть заміну. Солідарну відповідальність за те, що їдять наші діти, буде нести департамент освіти, я, як заступниця, постачальник і керівники навчальних закладів».

А перший заступник міського голови Сергій Тищенко додав:

«Ми обов’язково наведемо лад у цій сфері. Діти будуть харчуватися якісно. Також звертаємося до правоохоронних органів, щоб була проведена перевірка зазначених фактів».

Міський голова Анатолій Бондаренко доручив провести службове розслідування щодо інциденту із харчуванням у дитсадочках.

«Гра із тендерними закупівлями на дітях може закінчитися погано і для керівництва департаменту, і для постачальника. Зловживання, які стосуються харчування дітей - неприпустимі. Ми будемо здійснювати більш жорсткий контроль щодо тих підприємців, які постачають продукти в наші заклади», - підсумував Анатолій Бондаренко.
25.03.2021 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter