Конкурсна комісія Черкаської облради не змогла визначитися претендентом на посаду директора "Черкаського геріатричного пансіонату"

Як інформують у Черкаській облраді, 24 березня під головуванням заступника голови обласної ради Сергія Лісового як голови комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора комунального закладу «Черкаський геріатричний пансіонат» Черкаської обласної ради проведено її засідання.
Конкурсна комісія Черкаської облради не змогла визначитися претендентом на посаду директора "Черкаського геріатричного пансіонату"

До участі в конкурсі на вищезазначену посаду документи подали два претенденти – Сергій Шевчук, який кілька років очолює цей заклад, та Олекса Михно – виконуючий обов’язки директора Ротмістрівського будинку-інтернату.

При розгляді документів члени конкурсної комісії визначили, що поданий пакет документів Олекси Михна не відповідає кваліфікаційним вимогам.

Таким чином, члени комісії заслухали презентацію одного з претендентів – Сергія Шевчука. Однак його виступ зводився до констатації фактів, побудований був як самозвіт, не розкривав перспектив розвитку закладу на майбутні роки, як це зазначено умовами конкурсу.

Члени комісії та присутні обговорили презентацію Сергія Шевчука, а при голосуванні за визначення переможця конкурсу – утрималися. Тобто, кандидат не набрав необхідної більшості голосів.

Відповідно до чинного законодавства буде оголошено новий конкурс на заміщення посади директора цього закладу.

У роботі комісії також взяли участь заступники голови обласної ради Михайло Мушієк та Володимир Доманський.
25.03.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter