Черкаські поліцейські видворили з України громадянина Молдови за порушення міграційного законодавства

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми спільно з працівниками управління Державної міграційної служби забезпечили виконання рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області про видворення з України іноземця.

Іноземець був засуджений на понад 3 роки позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Черкаські поліцейські видворили з України громадянина Молдови за порушення міграційного законодавства

На території України перебував з порушенням встановленого терміну перебування, набувши статусу порушника міграційного законодавства. Тому у день звільнення був супроводжений до суду, де розглядався адміністративний позов про його примусове видворення. Зважаючи на незаконне перебування громадянина Республіки Молдова в Україні та обґрунтовані підстави, що підтверджували його ухилення від добровільного виїзду, відсутність законного джерела існування, власності та родинних зв’язків в Україні, неодноразове притягнення до кримінальної відповідальності з 2002 року на території України, суд задовольнив позов та звернув рішення до негайного виконання.

Іноземця правоохоронці спільно з міграційниками супроводили до контрольно-пропускного пункту та передали прикордонникам. Протягом найближчих 5 років він не зможе потрапити в Україну через встановлену заборону в’їзду.
24.03.2021 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter