З 22 березня в Черкаській області посилюються карантинні вимоги, - Скічко

У Черкаській області відсьогодні впроваджується посилення карантинних вимог. Про це на фб пише голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

- Звернувся сьогодні до голів РДА, ОТГ та керівників міст: ми маємо зробити все, щоб нам не довелося піти на локдаун, - пише О. Скічко.

Тому доручив впровадити всі можливі превентивні заходи та діяти на випередження, поки ще є така змогу. Бо, якщо опинимося в «червоній зоні», як сьогодні Київ та Одеська область, – нам уже доведеться йти на інші умови.

Отже, відсьогодні:

✔️ У громадських закладах і транспорті буде посилено контроль за використанням засобів індивідуального захисту.
✔️ Просимо міста збільшити кількість громадського транспорту, який виходить на найбільш популярні маршрути, щоб його розвантажити.
✔️ Розширюємо кількість ліжкомісць – по області і по м. Черкаси.
✔️ Культмасові розважальні та інші заходи – під тимчасовою забороною.
✔️ Ресторани, кафе, бари, нічні заклади працюватимуть тільки до 23:00.

У цих питаннях усі ми – ОДА, місцеве самоврядування, громадськість, бізнес – в одному човні. Треба допомагати один одному. Оскільки найбільш складна ситуація по області зараз саме в Черкасах, особливу увагу приділимо можливості розгортання тут додаткових ліжкомісць.

До 25 березня стежитимемо за дотриманням карантинних обмежень. Якщо будуть масові порушення, то доведеться йти на більш суворі міри. Усе – на моєму щоденному контролі.
22.03.2021 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter