Мешканці черкаської багатоповерхівки стали заручниками протистояння «Черкаситеплокомуненерго» та "Нової Якості"

Мешканці черкаської багатоповерхівки стали заручниками протистояння «Черкаситеплокомуненерго» та "Нової Якості" Мешканці багатоповерхівки стали заручниками комунальної битви двох управлінських компаній. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Наразі понад сотні мешканців багатоповерхівки по Благовісній, 322, доводиться вибирати: оплачувати 2 платіжки – кожній із компаній – чи стати злісним боржниками, - констатує депутат Черкаської міської ради Ярослав Левицький. – Понад рік цей будинок є об’єктом управління (як вони вважають) двох компаній: КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та ТОВ «Управлінська компанія Нова якість Дільниця 13». Відповідно, кожна квартира отримує по 2 платіжки за управління будинком – і частина людей платить «Черкаситеплокомуненерго», а частина - «Новій Якості». Є люди, що обрали позицію не платити нікому (і вже мають багатотисячні борги) - доки суд, що триває між компаніями за право управління будинком, не поставить крапку у цьому протистоянні. На неодноразові звернення людей до обох компаній, кожна з них стверджує, що саме вона є законними надавачами послуги і оплачувати треба саме її рахунки.

Люди, стомлені цією ситуацією, обурені невизначеністю і кричущим порушенням їх прав на отримання комунальних послуг, прийшли до мене як до депутата, за допомогою. Я ініціював зібрання мешканців, куди було запрошено і компанії, що претендують на управління будинком, але представники «Черкаситеплокомуненерго» не з’явилися. Однозначності на цих зборах досягнуто не було, тож моєю юридичною службою складено відповідне звернення до міської влади. Переконаний, що через комунальні війни, які наразі тривають у Черкасах, може постраждати ще не один будинок – тому беру це питання під особистий контроль - аби добитися прецеденту перемоги у таких ситуаціях інтересів мешканців, а не компаній.
22.03.2021 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter