В Оршанці близько сотні прикордонників вакцинувалися від COVID-19 (відео)

Як інформують у Держприкордонслужбі України, 20 березня, на Черкащині вперше відбулося вакцинування військовослужбовців Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.

Керівництво навчального закладу висловило слова подяки Черкаській обласній державній адміністрації за виділення вакцини Covishield (Oxford/AstraZeneca) для охоронців кордону.

Першим зробив собі щеплення начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба. Він власним прикладом показав підлеглим важливість цього кроку.

«Ситуація з захворюванням серед прикордонників Центру на даний час не є критичною. Попри це вакцинація дозволить уникнути подальшого можливого поширення коронавірусу. Вакцинація – це реальна можливість не захворіти», - зазначив після процедури Дмитро Коцеруба.

Окрім керівництва Головного центру вакцинувалися ще близько 100 військовослужбовців. Серед них – викладацький склад навчального закладу та ті, хто проходить підготовку і незабаром вирушать у прикордонні підрозділи, у тому числі й в район проведення ООС.
22.03.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter