Конкурсна комісія рекомендувала Черкаській облраді призначити Івана Далібожака директором Черкаського аеропорту

Конкурсна комісія рекомендувала Черкаській облраді призначити Івана Далібожака директором Черкаського аеропорту За інформацією Черкаської облради, під головуванням першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка як голови комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посад очільників комунальних підприємств і установ провела чергове засідання. У роботі конкурсної комісії взяв участь голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Олег Петренко.

На засіданні було розглянуто питання щодо зайняття посади директора комунального підприємства «Аеропорт Черкаси» Черкаської обласної ради.

На початку члени комісії були поінформовані, що до участі у конкурсі на посаду керівника цього комунального підприємства надійшла одна заява – Далібожака Івана Степановича, який з 2017 працював тут директором, а нині є виконувачем обов’язків. Згідно з вимогами конкурсу претендент має вищу освіту та управлінський досвід.

Далі визначили, що претендент подав необхідні документи в повному обсязі. Після цього надали можливість кандидату презентувати перспективний план розвитку комунального підприємства та відповісти на запитання.

Після обговорення презентації ухвалено рішення – кандидатуру Далібожака Івана Степановича рекомендувати сесії обласної ради для призначення на вищезазначену посаду.
19.03.2021 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter