У Черкасах проведено земельну сесію міської ради

У Черкасах проведено земельну сесію міської ради Як інформують у міськраді Черкас, 18 березня відбулося третє пленарне засідання четвертої сесії Черкаської міської ради з розгляду земельних питань. Його провів секретар міської ради Юрій Тренкін.

На початку сесії заслухали низку депутатських запитів. Зокрема, депутатів Нарека Казаряна та Любові Майбороди щодо підготовки відповідей на запити департаментами міської ради та комунальними підприємствами. У результаті чого підрозділам було дано доручення надавати чіткі та деталізовані відповіді на запити.

Депутати Араік Мкртчян і Любов Майборода виступили за посилення контролю за проведенням тендерів у департаменті освіти. Також народні обранці підтримали запит Сергія Рубана щодо необхідності дотримання санітарних норм у місті, аби уникнути переходу Черкас до «червоної» карантинної зони.

Віктор Євпак звернувся до департаменту архітектури та містобудування із запитом на інформацію щодо кількості відремонтованих доріг і тротуарів. А Сергій Кудактін зачитав звернення до ОДА та Верховної Ради України з проханням в максимально короткі терміни сприяти ремонтну злітної смуги Черкаського аеропорту.

Після цього народні обранці перейшли безпосередньо до розгляду земельних питань. Їх накопичилося близько 500. Серед них питання надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки для учасників АТО, ООС, бойових дій, інвалідів війни та решти громадян, надання ділянок у власність та оренду, продаж землі з аукціону тощо.

«Засідання було тривалим, проте ефективним. Дякую депутатам міської ради за конструктивну роботу, а підрозділам міської ради – за якісну підготовку до проведення сесії», - підсумував секретар міської ради Юрій Тренкін.
19.03.2021 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter