Черкаська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЧНУ

Черкаська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЧНУ Як повідомив на ФБ мер Черкас Анатолій Бондаренко, Черкаська міськрада підписала меморандум про співпрацю із Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

- Нині в цьому вищому навчальному закладі здобуває освіту понад 6 тисяч студентів, - зазначив А. Бондаренко. - Загалом же освітня діяльність в ньому провадиться за 4 спеціальностями освітнього ступеня молодший бакалавр, 50 спеціальностями освітнього ступеня бакалавр, 48 спеціальностями освітнього ступеня магістр, 14 спеціальностями освітньо-наукового рівня «доктор філософії» та 10 спеціальностями наукового рівня «доктора наук».

І ми, як ніхто інший, зацікавлені в тому, аби випускники цього вишу мали гарні знання та вміли застосовувати їх на практиці, були конкурентними, мотивованими, щоби в них горіли очі.

Ми допомагатимемо всім необхідним для того, щоб у стінах університету, де виховують майбутніх педагогів, отримували якісну освіту. Разом ми завжди зможемо досягнути куди кращих результатів та значно більше, аніж поодинці. Повторюсь: за розумною та освіченою молоддю майбутнє і міста, і нашої країни загалом.
19.03.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter