Міськрада Черкас хоче передати півгектара елітної землі комунальникам, які вже передавали отриману землю забудовникам

Департамент архітектури та містобудування пропонує Черкаській міськраді передати земельну ділянку за адресою вулиця Героїв Дніпра, 4 у постійне користування комунальному підприємству «Черкасиінвестбуд».

Про це пише видання «18 000» з посиланням на відповідний проект рішення, інформують Наші Гроші.

Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Ділянка площею 0,60 га розташована поряд із збудованим житловим комплексом «Сімейний Люкс», заступником голови Черкаської обласної ради Михайлом Мушієком, який обраний депутатом від «Батьківщини».

Раніше «Черкасиінвестбуд», який очолює соратник мера Черкас Анатолія Бондаренка – Іван Будяк, вже неодноразово отримував від депутатів різні земельні ділянки. Потім деякі з них без будь-яких конкурентних торгів фактично безкоштовно були передані забудовникам.

Схема отримання землі саме комунальниками, які далі вже знаходять потенційного «інвестора» для забудови, є одним із найбільш розповсюджених способів уникнення проведення земельних аукціонів.

Крім того, на наступному пленарному засіданні сесії міської ради може бути розглянуто питання актуалізації генерального плану міста. Зокрема, відповідно до протоколів розгляду пропозицій до документу на ділянці за адресою Героїв Дніпра, 4 пропонувалося облаштувати зелену зону та місце відпочинку. Однак чиновники цю пропозицію не врахували, відклавши її до узгодження детального плану території набережної.
18.03.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter