Виконком збільшив вартість проїзду в тролейбусах Черкас з 3-х до 5-ти гривень

Виконком збільшив вартість проїзду в тролейбусах Черкас з 3-х до 5-ти гривень Виконавчий комітет ухвалив рішення, згідно з яким тариф у черкаських тролейбусах зросте із трьох до п'яти гривень. Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Відтак, черкасці платитимуть за проїзд у тролейбусі 5 гривень із 1-го квітня.

Директорка департаменту економіки Ірина Удод повідомила, що економічно-обґрунтований тариф у розмірі 5,19 копійок ухвалив черкаський міськвиконком 19 лютого. Обговорення тривали більше місяця, заперечень і зауважень від громадян не надходило.

Представниця КП "Черкасиелектротранс" Ірина Вовк у коментарі Суспільному повідомила, що збільшення тарифу не передбачає змін у послугах:

"Збільшення тарифу до п'яти гривень не передбачає ні закупівлю нових тролейбусів, ні підняття заробітної плати. Також не передбачає зміну у послугах підприємства, – це лише вистачить на перекриття поточних витрат підприємства".

За словами директора КП "Черкасиелектротранс" Петра Кучера, нині економічно обґрунтований тариф становить 6.04 грн. Різницю між цією та фактичною вартістю покриває міський бюджет.
16.03.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter