Ремонт шляхопроводу через залізницю розпочали в Городищі

Ремонт шляхопроводу через залізницю розпочали в Городищі За інформацією пресслужби САД у Черкаській області, розпочалися роботи із влаштування деформаційних швів на майбутньому шляхопроводі через залізницю у місті Городище на автодорозі Н-01 Київ–Знам’янка на ділянці км 164+068.

Разом з тим, продовжуються роботи із влаштування залізобетонного каркасу для влаштування монолітної плити основного проїзду прогонової будови нового шляхопроводу.

По завершенню цих робіт, розпочнуться роботи із влаштування опалубки та омонолічування балок для влаштування монолітної плити основного проїзду.

ід деформаційних швів залежить довговічність мостового полотна, комфортність та безпека руху по мосту. Вони є найважливішими елементами мостів, що забезпечують експлуатаційні властивості та довговічність всього мосту.

Торік демонтовано стару будову шляхопроводу, побудованого 58 років тому. Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ “Мост-Девелопмент”.
16.03.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter