Бронзова призерка Олімпіади Анна Різатдінова провела урок-навчання для юних гімнасток у Черкасах

Бронзова призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Анна Різатдінова нині в Черкасах. Сюди вона завітла з благодійною метою, аби взяти участь у public talk. А також провести урок-навчання для юних вихованиць спортивних гімнастичних шкіл області. Про це інформують у Черкаській ОДА.
Бронзова призерка Олімпіади Анна Різатдінова провела урок-навчання для юних гімнасток у Черкасах

Навчання провели на “Манежі”. Сюди завітали від найменших спортсменів до майстринь спорту. Тренери кажуть, такі навчання для них стали неочікуваними, але напрочуд мотивуючими як для них, так і для дітей.

– Сьогодні я вперше в Черкасах. Хоч багато де виступала на змаганнях, але сюди завітала вперше. Приємно вражена рівнем підготовки молодих спортменів. Серед них є справжні зірочки. Коли я тільки долала свій шлях, то зустрічі з іменитими спортсменами надзвичайно надихали мене, – відзначає Анна Різатдінова.

Спортсменка завітала в Черкаси на запрошення дружини голови Черкаської ОДА Єлизавети Юрушевої та ГО «Сила дівчат». Вона буде спікеркою public talk. Захід благодійний. Усі зібрані кошти будуть передані до Черкаського обласного центру дитячої онкології і гематології.

– Для мене кар’єра спортсмена – це тяжка щоденна праця та відповідальність. Для мене важливі public talk, адже там я можу почути проблеми, які долала людина. Кожен може чомусь навчитися на досвіді інших. Нині ділитиметься досвідом Анна Різатдінова, бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики. Особисто мені цікаво почути, як вона досягла того, що має зараз, як поєднує спорт та материнство, – розповіла Єлизавета Юрушева.

Вона додала, що такі благодійні зустрічі в області планують проводити щомісяця. Наступна – в Умані.
15.03.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter