Представники черкаських ГО обговорили проблеми людей з інвалідністю

Представники черкаських ГО обговорили проблеми людей з інвалідністю «Безбар’єрність – право, а не розкіш!». Як інформують у Черкаській ОДА, під таким гаслом 9 березня зустрілися у Черкасах люди з інвалідністю, які є представниками різних громадських об’єднань міста та області. Вони зібралися, щоб обговорити про реалізацію права людей з інвалідністю на працю, фактичний стан та можливі шляхи вирішення питання.

На зустрічі молодь дізналася, як реалізувати своє право на працю. Директор Черкаського відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Ольга Хоменко та представниця Черкаського міського центру зайнятості Валентина Іванівна фахово роз’яснили діюче законодавство щодо працевлаштування людей з інвалідністю та поділилися практичними порадами.

«Також з учасниками ми спільно попрацювали над рекомендаціями щодо розробки міської та обласної програм по безбар’єрності. Обговорили не лише основні проблеми, а й позитивні зміни, хоч їх і не так багато, як би того хотілося», – сказала ініціаторка й організаторка зустрічі, голова ГО «Життя без бар’єрів», представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Черкаській області Леся Валяєва.

Дані напрацювання спрямують до профільних структурних підрозділів Черкаської міської ради та обласної державної адміністрації з метою розробки та прийняття актуалізованих місцевих програм по безбар’єрності.
11.03.2021 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter