Одним з ключових питань, які мною винесені...є внесення

Про те, як з якою насолодою в Черкасах вже 6-й рік поспіль відбудовують драматичний театр, Провінція писала неодноразово. Шість років обитель черкаської Мельпомени – що бездонний котлован, в якому зникають сотні мільйонів гривень державного бюджету України.

Вчора стало відомо, що ДФРР погодився виділити ще 12 мільйонів гривень на фінансування реконструкції другої черги робіт по відновленню драмтеатру.

- Черкаська область узгодила повний і необхідний для завершення обсяг фінансування реконструкції другої черги по Драмтеатру, повідомляє Роман Карманнік на офіційному сайті Черкаської ОДА. - – На засіданні Комісії з оцінки та відбору проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок Держфонду регіонального розвитку, яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій України, підтримала додаткове спрямування фінансування на відбудову обласного драматичного театру. Йдеться про 12 млн грн. Загальна вартість другої черги – 62 млн.грн.

Бюрократ Карманнік підступно змовчав, що вирішальну роль в виділенні 12 мільйонів відіграла активна нардепка від 194-го ТВО Шпак. А Люба, пам’ятаючи, що скромність політику лише заважає, яскраво написала на ФБ – кому саме Черкаський драмтеатр має дякувати за гроші.
Одним з ключових питань, які мною винесені...є внесення

Звертати увагу на орфографічні та пунктуаційні помилки в дописі «докторесси» економічних наук не варто (читати допис повністю тут). Бо це той випадок, коли коми й тире висять чавунними гирями на думках і не дають їм, думкам, злетіти…

- Сьогодні відбудеться засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, - повідомляє нардепка. - Одним із ключових питань, які мною винесені на розгляд Комісії є внесення змін до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку Черкаської області на 2020 рік…»

Без аперитиву таке придумати важко, погодьтеся… «ОДНИМ з ключових питань, ЯКІ мною винесені…є ВНЕСЕННЯ»…

Наведемо ще кілька уривків, які в цілому - просто пісня с приспівом (орфографію та пунктуацію оригіналу збережено):

«…Сьогодні, мною (виделено нами, - Пров.), буде вирішуватись питання щодо додаткового виділення коштів для завершення будівництва Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка…»

«…Мною, як народним депутатом України, не одноразово здійснювались візити до Черкаського драмтеатру з метою встановлення причин довготривалості реконструкції цього об’єкту, вивчення проблематики його відновлення та встановлення кінцевих строків його повної готовності.

На сьогоднішній день, можу сміливо констатувати той факт, що Черкаський драмтеатр перебуває в стадії подальшої довготривалої реконструкції…»


«…Неодноразово, мною, як народним депутатом України, направлялися звернення до місцевих правоохоронних органів для встановлення причин відсутності належного реагування з їх боку на факти не цільового використання коштів та стадій, на яких зараз перебувають кримінальні провадження. Але, на моє величезне здивування отримувала лише «відписки», що розслідування тривають, а винні ще не покарані…»

«…Після детального і всебічного вивчення ситуації, що протягом цих років складалася навколо драматичного театру, після мого ретельного вивчення всих томів проектної і кошторисної документації та за результатами проведеної НЕЗАЛЕЖНОЇ експертної оцінки об’єкту, вважаю, додаткове виділення 12 млн. гривень, це цілком достатня сума для того, щоб кінець кінцем завершити таке бажане і довгоочікуване будівництво у нашому місті!»

Підводячи риску під цією знаменною одою собі самій, Провінції тільки й залишається, що констатувати:
Одним з ключових питань, які мною винесені...є внесення

- перелік людей, завдяки яким в Черкасах сонечко встає та сідає, а також весна приходить після зими – збільшився на одну персону;

- слова «я, мене, мною» Люба Шпак може вже сміливо писати з великої літери;

- фразу нардепки, екс-ректорки та доктора економічних наук Шпак «Одним із ключових питань, які мною винесені на розгляд Комісії є внесення…» подати на здобуття якоїсь з численних шнобелівських премій…

PS. Цікаво, чи будуть ці 12 мільйонів з ДФРР на черкаський драмтеатр останніми?

Геннадій Саприкін
06.11.2020 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter