Набожний "Іванич"

Набожний "Іванич" У секретаріаті Черкаської облради розповідають, що кожен ранок Олександра Вельбівця розпочинається з тривалої молитви. Набожна людина, високодуховна…

27 серпня в Лисянці люди перекрили трасу, яка з'єднує Черкаську та Київську області та проходить через райцентр. Проблема не оригінальна – дорога в ямах, їздити можна лише зі швидкістю 20 км/год. Потрібен ремонт, на який вже, за словами представників САД у Черкаській області - немає коштів (сюжет про акцію "5 каналу" подивитися тут) .
Набожний "Іванич"

Неподалік акції біля магазину «Маркет» за кермом машини - голова Черкаської облради Олександр Вельбівець. Він – лисянин. Селище, напевне, пишається видатним земляком, який так раптово вийшов у люди.

Камера фіксує розмову двох чоловіків та Вельбівця. Голова облради сидить в службовій «Тойота Кемрі», яка перебуває на балансі АТП Черкаської облради. При тому, що має в користуванні власний автомобіль «Москвич». Як з’ясовується під час розмови, Олександр Іванович …у відпустці.

Відео розмови від Jacob Golota можна подивитись за цим посиланням. Розшифровка – нижче (для збереження колориту, фонетичні особливості розмови подаються в оригінальному варіанті).

Лисянин: Доброго дня, Алєксандр Івановіч! А можна вас запросити? Там громада зібралась…А ви, як уродженець Лисянки, і голова обласної ради не могли б підійти до людей?

Вельбівець(сидить за кермом «Тойоти» та впродовж розмови не виходить з машини): Так ви ж всіх запрошуєте. А мене запрошувати не хочете…

Лисянин: Ну так я ж прийшов вас запрошувать…

Вельбівець: Ну так треба було запросить…Я б прийшов із задоволенням.

Лисянин: Я ж не знав (не знав, що зустріне тут голову облради, - Пров.)

Вельбівець: Я жду обласних…Обласного з автодору (керівника Служби автомобільних доріг у Черкаській області, - Пров.)

Лисянин: Там є (на акції є представники Служби автомобільних доріг, - Пров.)

Вельбівець: Та то клоун приїхав…Я хочу, щоб главний приїхав…Той - німий, він нічого не знає. Я жду обласного. Я його набрав…В мене до нього так само є питання, як і в людей.

Лисянин: Нє…ну ми просто думали, що ви підійдете, як голова обласної ради…

Вельбівець (перебиває)…Чуєте…Напихать мені рішили? Йдіть пихати кому завгодно…

Лисянин: Та ніхто нікому пихать не хоче…

Вельбівець: Я в отпуску…Що ти від мене хочеш?

Лисянин: Я з вами спілкуюсь ввічливо, а ви починаєте мені хамить…З якого дива? За що? Шо я вам таке сказав?

Вельбівець: Ти бачиш, що я спілкуюсь? В мене є свої питання…Підійшов, крутишся тут…

Чоловіки відходять. За декілька секунд голос, схожий на голос Вельбівця, кричить їм навздогін: «Йди на ..уй»

Лисянин: То ми в прямому ефірі, Іванич…


Одна хвилина та 52 секунди відео, а інформації про голову Черкаської облради чи не більше, ніж за всі його розлогі офіційні інтерв’ю та виступи.
Набожний "Іванич"

Хтось зверне увагу на те, що 42-річний Вельбівець «тикає» старшим за нього чоловікам, які до нього, між іншим, звертаються на «ви».

Хтось задасться питанням: чому, перебуваючи у відпустці, голова Черкаської облради пересувається не на власному «Москвичі», а на службовій «Тойоті»?

Хтось спитає – в якій академії ясновельможного пана навчили такій вишуканій манері спілкування з «челяддю», до якої йому «в облом» підійти або хоч під’їхати?

Дивно, як це суворі лисянські дядьки не витягли земляка з «Тойоти» та не відтягали "державного діяча" за чуприну?

І якщо завтра інформаційний простір здригнеться від чогось подібного, то «Провінція» буде вважати, що Господь послав на землю апостолів Петра й Павла, щоб вони «напихали» по самі «помідори» піймавшому «зірочку» Іваничу. Амінь!

Геннадій Саприкін
30.08.2018 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter