"Соколи Ліпандіна" продовжують справу "орлів Дернового"

"Соколи Ліпандіна" продовжують справу "орлів Дернового"Вже скоро 2 місяці мине, як «орли Дернового» перетворилися на «соколів Ліпандіна». Різниця майже невідчутна...
У серпні Провінція розповіла типову для черкаської міліції історію. 1 липня 2013 року підприємець Марія Ткаченко придбала на аукціоні комбайн та зернозбиральну жатку. Їх за рішенням суду було вилучено у боржника банку «Київська Русь». Однак на початку серпня заступник начальника Чигиринського райвідділу міліції Овчаренко підписує постанову про визнання комбайна та жатки речовими доказами по кримінальній справі. Якій саме? А хто його знає...На підставі цього міліція впродовж трьох днів організувала цілодобове чергування біля пилорами села Медведівка, де знаходилося придбане підприємцем майно.
Після триденної міліцейської облоги, участь в якій брали близько двадцяти правоохоронців, міліція забирає з пилорами комбайн та жатку. При цьому ніяких документів власнику надано не було. Упродовж майже двох місяців Ткаченко шукає своє майно. Надсилає запити у міліцію, ДАІ, скаржиться в прокуратуру. Єдиною формальної зачіпкою, що міліція таки має якесь відношення до комбайну, залишаються відписки працівника слідчого управління УМВС в Черкаській області О. Заволокіна. 2 вересня, відповідаючи на запит Ткаченко, старший лейтенант Заволокін повідомив, що комбайн «CLAAS COMANDOR-228» разом із зернозбиральною жаткою...перебувають на зберіганні на штрафмайданчику УДАІ.
Але, як з`ясувала Ткаченко безпосередньо на штрафмайданчику (Черкаси, вул. Лесі Українки, 21), комбайн та жатку сюди ...ніколи не привозили. Де вони зараз – невідомо. Придбане майже за 100 тисяч гривень майно безслідно зникло в степах України. На всі запити ніякої офіційної відповіді ніхто не дав, але на словах неофіційно відповідь одна: "Всі питання до Керевича" (людина з таким прізвищем працює першим заступником УМВС в Черкаській області).
"Соколи Ліпандіна" продовжують справу "орлів Дернового"
Олег Керевич, перший заступник начальника УМВС у Черкаській області

У цій історії слід звернути увагу на те, що зникле за сприяння міліції майно було реалізовано на аукціоні, організованому Черкаською філією ТОВ «Укрспецторг Групп» (про її діяльність Провінція теж писала). Ми згадували в матеріалі «Ловкость рук и никакого мошенничества», що у покупця майна, що реалізується на торгах ТОВ «Укрспецторг Групп», часто виникають одні й тіж самі проблеми. Головна – це спроби колишнього власника оскаржити в суді вилучення банком квартири і вимагати визнання прилюдних торгів недійсними.
Так і в нашому випадку: боржник К., котрий заборгував банку «Київська Русь» 517 тисяч гривень, справді звернувся до суду. 17 липня (через 2 з половиною тижні після аукціону) Господарський суд Черкаської області відмовився визнавати претензії боржника законними. А потім вже прийшла черкаська міліція, якій суддя не указ...
У скарзі на дії працівників міліції, надісланій Марією Ткаченко начальнику УМВС в Черкаській області Ліпандіну, постраждала пише, що «належне мені майно або було викрадено невідомими особами з території УДАІ УМВС України в Черкаській області, або незаконно було передано попередньому власнику...».
У результаті дій підлеглих Ліпандіна громадянка України Ткаченко втратила придбані комбайн та жатку. Кошти, які вона заплатила на аукціоні, їй повертати ніхто не збирається. Бо на папері черкаська міліція наполягає, що майно є речовими доказами й зберігається на штрафмайданчику УДАІ. А якщо Ткаченко його там не бачить, то це не проблема міліції. Абсурд!
Далі буде…
02.10.2013 16:55

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter