Поліція Черкащини, досить "бухать"!

Поліція Черкащини, досить "бухать"! Днями благодійна організація «Від серця до серця» повідомила про старт нового проекту «Безпечна громада – спільна відповідальність». Ініціатори акції солідні: у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».

Проект покликаний «посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції».

- Хочемо спільно із комітетами самоорганізації населення провести інформаційні заходи, щоб підвищити знання черкащан про функції патрульної та дільничної поліції та посилити довіру до цих структур, - розповідає Марина Здоровець, керівник проекту.
Поліція Черкащини, досить "бухать"!

Якісну інформаційну підтримку проекту надає сама поліція Черкащини. Так, 9 червня в Черкаському розважальному комплексі "Бочка" сталася сутичка між відвідувачами. За результатами інциденту, працівники патрульної поліції, які відпочивали в закладі, опинилися на лікарняному.

Прес-офіцер патрульної поліції Зоя Вовк підтвердила інцидент. За її словами, в закладі відбувся "конфлікт, що переріс у бійку".

За її словами, за медичною допомогою того вечора звернулося 6 працівників поліції. У момент інциденту у них був вихідний. Зараз всі вони знаходяться на лікарняному.

А 31 травня увечері в Черкасах п'яні представники поліції стріляли в молодих хлопців.

Біля кінотеатру "Мир" сталася сутичка між працівниками поліції напідпитку та місцевими хлопцями, в результаті перші спробували вирішити конфлікт за допомогою зброї. Попередньо відомо, що стріляли з травматичної зброї.

В наркодиспансері тест на алкогольне сп'яніння одного з учасників показав 1,6 проміле.

За останні два роки можна пригадати не одну і навіть не 5-ть історій, де місцеві копи зарекомендували себе не з кращої сторони. Одна лише історія про підприємця Яковлева, якого взимку 2017 року четверо працівників поліції вивезли в ліс та, якщо називати речі так, як воно є, - займалися здирництвом та фальшуванням документів.

В усіх цих історіях насторожує кілька обставин.

1) Те, що подібні «вольності» дозволяли собі й колишні «мєнти» - то не таємниця. Щоденні стреси, нервові перевантаження, недосипання, гонитва за відсотком розкриття злочинів. Проте у «ментів» їснувало залізне правило – напився, побився? Не попадайся…Черкаські поліцейські поки що виконують лише першу частину неписаного правила. Тобто, в плані професіоналізму є над чим працювати. Особливо у вільний від роботи час.

2) Звертає увагу, що всі «зальоти» черкаських поліцейських не індивідуальні, а групові. Добре, що вони мають «цехову солідарність». Погано, що з регулярністю перетворюються на стійкі, організовані й нетверезі злочинні угруповання.

3) У суспільстві з невисокою правовою культурою поліції нізвідки бути взірцем для юні. Однак поліцейське начальство має надзвичайно жорстко реагувати на «зальоти» підлеглих, піддавати їх публічному осуду та показово звільняти. Але керівництво черкаської поліції немов води в рот набрало…Кому як не полковнику Лютому знати, що 100 вдалих оперативних комбінацій в інформаційному плані перебиваються однією історію про шістьох п’яних полісменів, побитих на «Бочці» п’яною компанією рядових громадян…
Поліція Черкащини, досить "бухать"!

Кидайте пити, поліція Черкащини! А коли вже випили, то не попадайтесь…Бо поки що гроші Уряду Канади вашому іміджу не допоможуть…

Денис Сирцов
11.06.2018 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter