А плювати вони хотіли!

Днями в Черкасах пройшов черговий комісійний огляд стану залізничних переїздів на автошляхах обласного центру. Увагу перевіряльників вже вкотре привернув жахливий стан переїзду на вулиці Чигиринській, на кордоні між Черкасами та Червоною Слободою.
А плювати вони хотіли!

В обласному центрі за впорядкування та підтримання в належному стані залізничних переїздів відповідає черкаська філія ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ».
Дану структуру важко назвати ледарями. Вони мають близько сотні клієнтів. І чистий щомісячний прибуток черкаської філії ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» починається з цифри в два з половиною мільйони гривень.

Кошторис ремонту переїзду на Чигиринській становить близько 300 тисяч гривень. Для такого серйозного підприємства – не сума.

Торік під час аналогічної перевірки відносно керівництва черкаської філії вже складалися адмінпротоколи. Під час розгляду в суді керівництву черкаської філії пішли назустріч і не стали штрафувати, повіривши «під чесне слово», що все буде виправлено в найближчий час. Але виправляють й досі…

Керівництво черкаської філії ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» червонітиме в судах, сплачуватиме штрафи, але …Підняти граціозні попереки, з’їздити до начальства в Київ, подати на затвердження кошторис та вибити гроші – таке їм не під силу.

Легше нічого не робити, і воно само собою якось розсмокчеться… Безпека водіїв, пасажирів та звичайних перехожих? От тільки не треба впадати в пафос…
А плювати вони хотіли!

Днями патрульна поліція в Черкаській області виписала черговий протокол щодо неналежного утримання залізничного переїзду на Чигиринській.

І що? А нічого…

Ігор Скакунов
30.04.2019 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter