Наш тракторець вперед летить...

Бувають люди, які навіть депресивний понеділок перетворюють на веселу п’ятницю. Сьогодні наш понеділок «зробив» передбачливий та економний директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник. «Провінція» вже згадувала про його надзвичайні вміння не бачити очевидного і наполягати на нездійсненому.
Наш тракторець вперед летить...

Останні кроки пана Мельника свідчать про те, що він таки завершить екстерном курс навчання за популярним нині фахом «перспективний політик, досвідчений господарник». Судіть самі…

У розпал січневої негоди черкаський айтішник Віктор Євпак запропонував підступний шлях для подолання когнітивного дисонансу у жителів Черкас – встановити GPS – трекери на всю снігоприбиральну техніку ЧЕЛУАШ.

Нагадаємо, що завдяки стратегічному баченню мера Черкас Анатолія Бондаренка комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» з його кількома тракторцями - чахликами - єдиний суб’єкт, що бореться зі снігом у Черкасах цієї зими. У 20-х числах січня ошелешені черкащани марно вдивлялися у засніжену далечінь, сподіваючись розгледіти бодай двірників з лопатами…
Наш тракторець вперед летить...

Так от - якщо GPS – трекери встановлюються на всьому рухомому складу КП, то за роботою підприємства всі охочі зможуть стежити в режимі онлайн завдяки спеціальній програмі. З усіма витікаючими звідти матюками…

Оскільки робота в прямому ефірі – справа відповідальна, то директор ЧЕЛУАШ взяв паузу тижні зо два. І сьогодні дав обнадійливу відповідь, що він, в цілому, ідею Євпака підтримує. За умови, що встановлення та користування цим сервісом буде безкоштовним.

- Єдина умова - щоб все було повністю безкоштовно, оскільки бюджетні кошти ми не можемо витрачати не за цільовим призначенням, а комерційних, на жаль, не так багато. Зараз представники Mapa Magic надіслали договір і юристи комунального підприємства його детально вивчають… – зазначив Олексій Мельник.

Якщо говорити по суті, то й сам Олексій Мельник міг би блискуче впоратися без юристів за кілька секунд, коли б пробігся очима бодай по першим двом пунктам документу. Де зазначено, що «...1. Предметом Угоди є домовленість Сторін про безоплатну передачу Стороні-1 у користування програми «MapaMagic» та встановлення GPS – трекерів на снігоприбиральній та іншій техніці Сторони-1 з метою постійного моніторингу використання техніки для роботи з очищення вулиць від снігу, прибирання, тощо… 2. Угода є безоплатною». Але імідж керівника, який зайвою бюджетної копійки не витратить марно, вимагає розважливості. Чи може айтішник зрозуміти життя комунальника? Чи здатен після цього комунальник вірити айтішнику?

Щоправда сьогодні ж відомий лоскотун в зоні фінансового декольте міських ахалай-махалаїв Артур Чемерис знайшов в океанських глибинах «Прозорро» укладений КП «ЧЕЛУАШ» договір на «послуги інформаційних агентств» на 60 тисяч гривень.

Що зайвий раз доводить стару істина: гола правда має бути безкоштовною, а справжня правда – вона …тільки за гроші.

Запитання – навіщо 60 «комерційних» тисяч гривень «інформаційним агентствам» на популяризацію роботи ЧЕЛУАШ, якщо паралельно безжальні GPS – трекери нищитимуть цю популяризацію нанівець?

Тому директорові ЧЕЛУАШ слід продовжувати вивчати договір відносно проклятущих систем стеження десь…до квітня. Бо з квітня до листопада прибирати в Черкасах сніг здатен будь-хто – і зі 100-відсотковою ефективністю.

І неспішно освоювати кошти на популяризацію свого КП.
Наш тракторець вперед летить...

Так, над вишуканістю форм художнього свисту директорові КП «ЧЕЛУАШ» ще є куди зростати. Однак стежити за його швидким професійним зростанням – істинна насолода…

Сергій Цюрюпа
05.02.2018 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter