Селяни - Євичу: "Просимо повернути наші земельні паї..."

Селяни - Євичу: "Просимо повернути наші земельні паї..."Жителі села Тарасівка Звенигородського району звернулися до «Провінції» з проханням оприлюднити інформацію про конфлікт з депутатом Черкаської обласної ради Петром Євичем.

Селяни звинувачують ТОВ «АгроРось» (Петро Євич є директором даної структури) в незаконному відборі земельних паїв і «підробці договору оренди на 20 років». Текст звернення до євича – нижче.

"Шановний депутат Черкаської обласної ради Евичу Петро Петровичу! Ми, мешканці с. Тарасівка Звенигородського р-ну, звертаємося до Вас з приводу незаконного захвату наших земельних паїв вашим підприємством СТОВ «Агрофірма «АгроРось», яка шахрайським методом (підробивши наші підписи) уклала договір оренди землі (фіктивні) на різні терміни від 15 до 20 років, власниками якої є ми згідно з державними актами, та яка знаходиться в адміністративних межах Тарасівської сільської ради Звенигородського району.

Ми зверталися до вас неодноразово з проханням повернути земельні паї, на що ви відповіли: « Беріть, господарюйте», але на цьому все й закінчилось.

Просимо вас на шпальтах газети, тому що ви не йдете на перемовини, повернути нам наші земельні паї".

Дане звернення підписали 33 особи.

Як пояснює один з "підписантів" листа, Ігор Харченко, схема, за якою у нього (й у інших теж) було відібрано земельний пай, була такою: "На мою стару адресу (по якій я не проживаю з 15.10.2010) був направлений лист від 29.09.2011 з міста Звенигородка, в якому був договір оренди землі. Цей лист я отримав в березні 2012 року.

Підробивши мій підпис, ТОВ "АгроРось" уклало договір оренди землі, власником якої я є...в межах Тарасівської сільради Звенигородскього району.

Я, Харченко Ігор Іванович, заявляю, що особисто договору та акти приймання-передачі земельної ділянки не підписував (зі скарги І. Харченка у Звенигородський РВ УМВС в Черкаській області)".


Провінція пропонує депутатові Черкаської облради, директорові ТОВ «АгроРось» Петрові Євичу оприлюднити власну позицію з приводу звернення жителів села Тарасівка.
27.08.2015 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter