Через свавілля незаконного керівництва на ЗАТ "ТК "Уманьхліб" страждають акціонери та колектив підприємства

Як інформує Інтерфакс-Україна, 25 червня 2014 року Вищий господарський суд України своєю постановою довів законність прийняття загальними зборами ЗАТ "ТК "Уманьхліб" від 03 жовтня 2013 року рішень про припинення повноважень старого складу Спостережної ради та обрання нового складу Спостережної ради ЗАТ "ТК "Уманьхліб".

Цим рішенням також підтверджується законність складу Спостережної ради ЗАТ "ТК "Уманьхліб", яка 07 жовтня 2013 року відсторонила Бевз Олександру Олександрівну від посади керівника підприємства, тому це рішення підлягає негайному виконанню. Рішення про припинення її повноважень приймалося і загальними зборами ЗАТ "ТК "Уманьхліб" 03 жовтня 2013 року.

Проте, всупереч цьому факту, ігноруючи рішення судів всіх інстанцій та органів управління ЗАТ "ТК "Уманьхліб", Бевз О.О. продовжує обіймати вказану посаду та не маючи жодних повноважень розпродає майно заводу, чим наносить значних збитків як самим акціонерам, так і підприємству вцілому.

Однак все це робиться приховано, щоб ані працівники, ані акціонери нічого не знали. Такими діями Бевз О.О. підводить підприємство до краху, а всі свої гріхи перекладає на інших. Про це свідчить факт незаконного продажу частини будівель та споруд структурам, а саме ТОВ "Лікапрод", підконтрольним колишньому голові та члену Вищої Ради Юстиції, а нині – судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Колесніченку Володимиру Миколайовичу. Але цього разу шахрайська схема не спрацювала, бо ж даний договір був оскаржений і 26 червня 2014 року Київський апеляційний господарський суд виніс рішення, яке набрало законної сили, про те що Бевз О.О. було незаконно продано майно підприємства, завдавши при цьому збитків ЗАТ "ТК "Уманьхліб" на суму більше 1 млн. грн., а тому зобов’язано ТОВ "Лікапрод" повернути все майно ЗАТ "ТК "Уманьхліб".

Станом на сьогоднішній день акціонери товариства виснажені судовими справами і чекають на складення повноважень тепернішньої в.о. керівника підприємства.

Акціонери
01.07.2014 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:10 06.08.2014 lklfbhf:
Якщо пригадати, то жутко було це все. ми боялися за свою роботу, але обійшлось. Кисіль А. І. не звільняє, а навпаки закріпляє нас за своїми місцями. нарешті ми готуємо якісний хліб. завдяки печам, що на газу, хліб виходить запашним.
21:50 05.08.2014 fvgjjl:
Ще не сказано, що хліб став якісний, як і колись був. Вертаються старі і появляються нові клєнти, дитячі садки, школи завчасно домовляються про співпрацю.
21:46 04.08.2014 dgfbuujk:
Не тільки це. Роботи дуже багато, дуже багато заказів поступило. Буде більше змін і відповідно заробітня плата вища.
14:04 03.08.2014 fvgjjl:
Є деякі нововведення по заводу, розпорядження, які стосуються покращення умов праці. Приємно, що дії сприяють хорошому резуультату.
22:36 02.08.2014 dgfbuujk:
До речі ще одна обіцянка додержана - газ підключено. Піідприємство набирає обороти і є план на розширення ассортименту.
17:11 01.08.2014 fvgjjl:
Постійно би так, а то з пустого в порожнє переливали. попереднє керівництво. Нове робить кроки, попереднє ж як на місці топталось. За людину говорять її поступки, так поки що говорять добре ці поступки за нового керівника.
18:24 31.07.2014 dgfbuujk:
В коллективі все добре, а начальство, то їх проблеми. головне, що в нас є робота і новий директор дбає про нас.
21:55 30.07.2014 Fadsa:
Нарешті закінчиласть судова тяганина і підприємство запрацювало, як і повинно працювати.