Пане Забудський, чи сталися зміни з наповнюваністю сховища УНБУ в Черкаській області? (доповнено)

Пане Забудський, чи сталися зміни з наповнюваністю сховища УНБУ в Черкаській області? (доповнено)Як повідомив «Провінції» колишній працівник Черкаської ОДА, вчора, 21 лютого, близько 13 години він на власні очі бачив, як перед в`їздом у двір обласного управління Національного банку України в Черкаській області стояло 5 інкасаторських автобусів.

- Мені це здалося дивним, бо, зазвичай, інкасаторський автомобіль одразу заїжджає на територію Нацбанку, - розповідає він. – По чинним правилам інкасаторський автомобіль може зупинятися лише на сигнал світлофору, і, під`їжджаючи до банківської установи, повинен негайно заїхати на територію.Однак 5 автомобілів фактично в черзі стояли перед зачиненими воротами. Це означає, що у дворі знаходилися ще інкасаторські автомобілі?
-
Наш співрозмовник припускає наступне: оскільки вночі Віктор Янукович вилетів із Києва у невідомому напрямку, є сенс запитати у начальника Черкаського обласного управління Національного банку України Сергія Забудського:

1) що вчора завантажувалося в інкасаторські автобуси у дворі УНБУ в Черкаській області?

2) у сховищі УНБУ в Черкаській області на відповідальному зберіганні постійно знаходяться готівкові гроші, валюта, дорогоцінні метали, бланки фінансових документів строгої звітності тощо. Пане Забудський, на дану хвилину чи відбулися якісь зміни в наповнюваності сховища УНБУ в Черкаській області?

3) Запитання до керівників філій комерційних банків Черкаської області – чи отримували вони в останні дні якісь розпорядження щодо термінової передачі наявних фінансових резервів до УНБУ в Черкаській області.

Від Провінції: Враховуючи вагу даного повідомлення, ми нічого не стверджуємо. Проте, беручи до уваги суспільно-політичну ситуацію в Україні, просимо керівника УНБУ в Черкаській області Сергія Забудського дати вичерпні пояснення жителям Черкаської області. Упевнені, що він повністю усвідомлює, яка відповідальність покладена на нього в ці критичні для держави дні.

Доповнено о 16.20
Прес-служба УНБУ в Черкаській області надіслала офіційний коментар з приводу роботи банківських установ регіону у ситуації, що склалася.

Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, Управління Національного банку України в Черкаській області (далі – Управління) та відокремлені підрозділи банків, які функціонують в регіоні, продовжують працювати в штатному режимі.Система електронних платежів функціонує без збою.

Напередодні в області виник ажіотаж. Громадяни масово знімали готівку, тому у багатьох банкоматах гроші закінчувалися.

Наразі ситуація стабілізується.

“Управління знаходиться на постійному зв’язку з керівниками установ банків області, працює в посиленому режимі, здійснює підкріплення готівкою та має для цього достатньо ресурсів.Ситуація в області є контрольованою”, – запевнив начальник Управління Сергій Забудський.

Національний банк України здійснює посилений нагляд за діяльністю банків, обмеження на на використання коштів відсутні.
22.02.2014 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter