Дамбу в Свидівку захопила група "Лєсоповал"?

Голова обласного Союзу громадських природоохоронних організацій Людмила Ткаченко написала «Провінції», що на Свідівоцькій дамбі здійснюється вирубка дерев. «Маю сумніви, що це законно, -пише Ткаченко. – Чому на це не звертає уваги обласна екоінспекція– загадка…»
Не секрет, що з Дніпром на Черкащині склалася складна екологічна ситуація, вважає Людмила.

«Що п’ють черкащани? Чому Дніпро «з’їдає» сушу? У чому причини забруднення Кременчуцького водосховища, які вживаються заходи з попередження забруднення; оцінка роботи державних органів, відповідальних, за стан води в Дніпрі… Ще й дерева почали знищувати вздовж Свідівоцької дамби, що під Черкасами…»
У мене таке враження, що Дніпро приватизували місцеві та київські скоробагатьки. Ріку осушують гідронамивами, вирізають дерева, як власники того, що не належить їм…
Дамбу в Свидівку захопила група "Лєсоповал"?

Дамбу в Свидівку захопила група "Лєсоповал"?

Вважаю, що одним із найпоширеніших порушень чинного природоохоронного законодавства на території області є незаконна забудова прибережної зони Дніпра з відвертим нехтуванням діючими природоохоронними та санітарними законами та нормами. Це супроводжується тотальним знищенням зелених зон, які просто починають «заважати».
Якби наші діди-прадіди побачили, що вздовж Свідівоцької дамби знищено чотири нерестилища із цінними видами риб, зруйновано беріг та вирубано вікові сосни, то чи мовчали б вони, як ми з Вами ? Думаю, що ні. Ми всі винні у тому, що сьогодні дахнівчани вже майже не мають доступу до пляжу. І не потрібні звернення до місцевих депутатів, які заклопотані "дерібаном" черкаської землі.
На жаль, порушення Земельного та Водного Кодексів України, Закону України „Про охорону земель” та ін. вже давно перестали хвилювати природоохоронні структури в Черкасах…
Дамбу в Свидівку захопила група "Лєсоповал"?

Дамбу в Свидівку захопила група "Лєсоповал"?
23.05.2012 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
09:57 24.05.2012 mail:
Дякуємо Людмилі Ткаченко за небайдужість! Таке враження, що Ви єдина в області кого турбує збереження та захист навколишнього середовища.
А екологічна інспекція на даний час постійно бездіє. Безграмотності нинішнього начальника інспекції С... радіє навіть колектив, люди кажуть, що легко працювати з керівником, який нічогісінько не розуміє.
Така ситуація дуже вигідна обласній владі, вони мають намір заробити грошей на намиві піску, а байдужий до природи начальник екологічної інспекції їм допоможе.