Дороге учнівське товариство! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю вас із закінченням навчального року - святом останнього дзвоника.
Багатьох школярів він сповіщає про початок веселої пори канікул, сповнених незабутніх, яскравих вражень. Тож бажаю нашим юним друзям продуктивного відпочинку, цікавого дозвілля, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Вас,випускники, малиновий передзвін проводжає у самостійне доросле життя, в якому будуть пошуки й перемоги, здобутки й розчарування. З колишніх несміливих першокласників ви стали освіченими молодими людьми, здатними витримати будь-які несподівані повороти долі, відстоювати власну позицію, прийти на допомогу. Повсякчас пам’ятайте : на вас покладають великі надії батьки, вчителі, наша країна. Я твердо вірю в те, що кожний з вас знайде свою стежину в житті , сміливо й наполегливо крокуватиме нею до успіху,стане справжнім патріотом, людиною з великої літери. Ви – наше майбутнє, тож нехай ваш шлях у житті буде якомога світлішим і прямим.

Глибоку подяку висловлюю педагогам і батькам, які вклали у своїх вихованців тепло власних сердець, любов, доброту, мудрість, знання, невтомно допомагали пізнавати світ, учили людяності, прищеплювали найвищі моральні цінності. Тож нехай успіхи та здобутки нинішніх випускників стануть для них нагородою за титанічну , сподвижницьку працю.

Бажаю випускникам,учителям,батькам щасливої життєвої долі, реалізації планів, вагомих звершень, невичерпного завзяття,оптимізму.

З великою повагою
Володимир Зубик,
народний депутат України.