За що Ви так Діда Мороза та Снігуроньку, Вікторе Федоровичу?

Дивно виходить, пане –товаришу Білоусов. Віктору Федоровичу, котрий з Межигір`я, мирні зібрання громадян в багатьох українських містах до вподоби.

А Вам, Віктору Федоровичу (черкаському), майдани дали привід жахнутися від загрози «мирному волевиявлення людей». Розділивши Ваші побоювання, суд заборонив черкащанам мітингувати в своєму місті, адже, крім 4 майданів, до заборонених місць віднесено «прилеглу до них (майданів) територію». А прилегла територія – то фактично всі Черкаси.
Зізнаємося, що увесь час, поки Ви засіли в міськраді, Провінція намагалася особливо Вас не критикувати. По-перше, щоб «в`їхати» в складний процес керування містом потрібен час. По-друге, порівняно з цинічними попередниками, в Вас бачилося щось людське.
Але, вирішивши скасувати Конституцію України у ввіреному Вам обставинами місті, Ви дієте всупереч інстинкту самозбереження та порушуєте неписане правило справжнього чоловіка – не с...ти проти вітру.
Чимало владних персон у Черкасах прагнули б заборонити громадсько-політичні акції в Черкасах. Але відучора поруч із антиконституційним рішенням суду стоїть Ваше прізвище, прізвище людини, яка менше за інших можна назвати «дєржимордою».
Переконані, що так сталося через те, що у Вас не вистачило духу сказати «ні» людині, завдяки волі якої Ви вже півроку керуєте Черкасами. Зрозуміло, що хочете керувати ще 2 роки – до осені 2015-го.
Різниця між тими, хто забороняє, і тими, хто протестує, проста. Перші піклуються про свої межигір`я та марбельї, другі – хочуть змін.
Демократію в Черкасах душать Вашими руками. І про Ваші людськи якості ніхто вже не згадає.
Адже Ви, дідусь, навіть відібрали у своїх онуків Діда Мороза та Снігуроньку!
Під заборону мирних зібрань громадян підпадають і новорічні ялинки, і різдвяний вертеп, і щедрування на Старий Новий рік. Традиційно вони проходять саме на згаданих у судовому рішенні площах.
Але зроблено те, що зроблено. Що далі? Пропонуємо Вам вдатися до перевірених народних засобів боротьби розумних чиновників з маразматичним керівництвом. У пригоді стануть ефективні «бійці»: тяганина, показове тугодумство та лікарняні. Дане рішення судді Гараня скасують після загальноукраїнського невдовлення (пригадайте недолугу ініціативу «папєрєдніка» Одарича). І після цього у повітрі зависне питання – хто винен?
Янукович? Так він – аплодує майданам! Тулуб? А при чому тут Тулуб? Білоусов? Точно! А хто це такий? Якийсь в.о. А давайте сюди ворога демократії Білоусова, який хотів скасувати у Черкасах Новий рік та Різдво...
За що Ви так Діда Мороза та Снігуроньку, Вікторе Федоровичу?

Навіщо такий гембель на сиву голову, Вікторе Федоровичу?
27.11.2013 14:15

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter