Арія Білого Бичка

Арія Білого Бичка У міськраді Черкас повідомили про чергове засідання комісії, яка після журналістського розслідування видання 18000 вивчає дотримання законності при закупівлях медобладнання закладами охорони здоров’я міста.

Повідомляється, що голова комісії Юрій Тренкін проінформував про отримані відповіді на офіційні запити. Нацполіція повідомила міськраді, що «на даний час не отримано інформацію, що підтверджує факти, викладені в журналістських розслідуваннях, кримінальне провадження перебуває на контролі слідчого управління».
Тобто, розтлумачили присутнім, на даний момент Національна поліція не вбачає російський слід під час закупівлі даного обладнання.

На засіданні заслухали представницю компанії-постачальника ТОВ «ПРОМЕД ТЕХНОЛОДЖІС» Іванну Гурез. Вона вичерпно відповіла на всі поставлені питання та надала неспростовні докази непричетності всіх порядних людей своєї компанії до шахєр-махєр з обладнанням.

-Ця справа нині об’єднана в єдине провадження певними правоохоронними органами. Я думаю, що до вивчення цього питання і завершення даного провадження ми опрацюємо ці документи і надамо свої висновки, - наводять слова Юрія Тренкіна у міськраді.

Скільки ж людей змінилося за останні десятиліття в міськраді Черкас. І всі, від Олійника до Бондаренка, у своїй повсякденні роботі чи не щодня виконували арію Білого Бичка. З різними партитурами.

До когорти цих піснярів-казкарів стрімко увірвався новий тенор – секретар Юрій Тренкін.

Від нього, як від голови комісії, вимагається лише одне – забезпечити умови для публічної змагальності сторін. Себто, запроси журналістів з 18000, і в присутності керівників медзакладів міста, стягуючи супонь на лобі, суворо запитай – на підставі чого ви оббріхали чесних людей? Де документи, розшифровки та інші прямі й опосердковані докази?

Замість того на очах зачарованої громадськості на засідання комісії запрошують працівників міськради, директорів комунальних медзакладів (всі – залежні від влади міста люди), і влаштовують посиденьки на тему «Між нами, однодумцями»…
Арія Білого Бичка

ПиСи (спеціально для Юрія Васильовича Т.) : Цитата з вікопомного: «…когда в фойе уменьшили свет, Яков Менелаевич вспомнил: эти чистые глаза, этот уверенный взгляд он видел в Таганской тюрьме в 1922 году, когда и сам сидел там по пустяковому делу» ( «12 стільців», Ілля Ільф та Євгеній Петров).

Олександр Арабач
26.06.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter