Активний, публічний, принциповий

Активний, публічний, принциповийЗранку Сергій Рубан, лідер міської організації ЄС та депутат Черкаської міськради, написав на фб-сторінці про прослуховуючий пристрій, який виявив у власному авто (прочитати текст тут).

Читаємо: «Пристрій для прихованого прослуховування та GPS трекер - предмет, схожий на цей випадково знайшов в нашому авто та викликав поліцію…Повʼязую появу цього пристрою в авто з моєю публічною, політичною діяльністю, як депутата Черкаської міської ради від опозиційної політичної партії «Європейська Солідарність» та керівника Черкаської міської організації «ЄС». Вважаю, що даний пристрій був встановлений для прослуховування та стеження за мною та моєю родиною з метою подальшого монтажу голосу та дискредитації мене та моєї родини…Помічаю різні, а іноді й одне й теж авто але з різними номерами не далеко від себе. Зупиняються, концентрують увагу, фотографують, де і з ким я зустрічаюся.
«Дякую за турботу» та супровід)
Час від часу в закладах громадського харчування підсаджуються люди за сусідні столики, і уважно слухають мої розмови)».


Подія неприємна. І найімовірніше свідчить про те, що депутат перебуває в оперативній розробці правоохоронних органів. У Черкасах вони здавна відрізняються високим професіоналізмом. Тільки от чому «органи крутять» Рубана– через «публічну політичну діяльність» чи щось зовсім інше?

Свіжих інсайдів «Провінція» не має. Але має величенький архів та непогану пам’ять. Вона, пам’ять, підказала, що дещо схоже з Рубаном вже відбувалося. І справді…

…У жовтні 2016 року Сергій Рубан, на той момент голова Черкаської міської організації БПП (пізніше БПП - блок Петра Порошенка- трансформується в «Європейську Солідарність»), написав на фейсбуці про пограбування квартири. За словами потерпілого, зловмисники викрали шкіряну куртку, ТВ-тюнер, золотий паркер, нетбук та 10 тис. доларів готівкою. «Дане пограбування пов’язую лише зі своєю політичною діяльністю та активною громадською позицією», - написав 3 жовтня 2016 року Сергій у фб.

Про «активну громадську позицію» Рубан тоді очевидно погарячкував. Бо в жовтні 2016-го в Черкасах ще добре пам’ятали його в ролі радника Сергій Тулуба, голови ОДА часів Януковича, нині –вигнанця, що проживає в іспанській Марбельї. Рубан на момент «гоп-стопу» тривалий час ніде не працював. Тому про 10 тис. доларів готівкою, поцуплених крадіями, далекоглядніше б не згадувати.

Себто, в критичній ситуації Сергій Рубан прикривається власною «політичною діяльністю» та «активною громадською позицією» рефлекторно, на рівні інстинктів. Хоча ні в 2012-2013 за часів «Януковича -Тулуба», ні за часів президентства Порошенка, ні під час повномасштабної війни поняття «Рубан» та «активна громадянська позиція» - це радше поняття- антоніми.

Хто пам’ятає полум’яні спічи Рубана про дилетантство «зеленої влади»? Чи виступи в міськраді про «глитаїв Бондаренка»? Прикладів подібної «публічної політичної діяльності» в природі не існує.

Існують же свідчення про те, як органічно місцева команда «порошенківців» займається освоєнням бюджету Черкас, щороку маючи свій невеликий, але цілком достатній відсоток з бюджету розвитку обласного центру (читати тут).

Якщо Рубан в «розробці» у місцевих силовиків, то це означає, що вони хочуть єдиного – торжества «європейської справедливості». Щоб під тиском зібраних неспростовних доказів у тиші кабінетній принциповий депутат стрекотав як кулемет, ділючись з ними найціннішим, що має…Поділився досвідом.

Тактично все вірно. Помітив «хвіст», дій на випередження. І, звісно, кричи щосили про політичні переслідування. Піймав «топтунів» на гарячому? Авось доля буде прихильна. До активного, публічного і принципового опозиціонера.

Геннадій Саприкін
24.06.2024 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter