Все пох...

Все пох...Учора гнаний з усіх сторін Сергій Одарич провів чергову прес-конференцію. Екс-мер докладно розповідав, чому на початку 2006 року він, очолюючи штаб блоку Тимошенко в Черкаській області, спочатку відмовився бути нардепом, потім – склав із себе повноваження начальника штабу, а згодом – перестав бути «тимошенківцем». Сергія Олеговича зачепили звинувачення з боку керівника черкаської «Батьківщини» Анатолія Бондаренка (чинного члена виконкому Черкаської міськради), поширені останнім в спецвипуску партійної газети: мовляв, 2006 року Одарич «завів» до Черкаської міської ради півтора десятка працівників ДОКу й Темпу.
Заяву Бондаренка Одарич розтрощив вщент. Його промова була емоційною й переконливою. Як і завжди, він мав вигляд людини, що бореться з несправедливістю до кінця.
Про епізоди власного життя 7-річної давнини Одарич говорив хвилин 30-ть. Потім, відповідачи на запитання, розповів про переслідування найближчого оточення з боку силовиків та митарів, про погрози дружині з боку «пранкера», який удавав, що він грізний Байбуз. Власне, майже годину часу Сергій Олегович говорив про себе – любимого.
Для чого? Бо прагне повернутися в крісло мера Черкас. Адже в жовтні 2010 року черкащани найняли його для того, щоб він якомога ефективніше вирішував проблеми як громади в цілому, так і кожного її окремого представника зокрема.
2 червня 2012 року «Провінція» оприлюднила матеріал «Зрубай сосну біля Одарича - врятуй життя пенсіонеру Коломицеву!». У матеріалі йшлося про неприємну подію, яка сталася 1 червня 2012 року біля подвір`я черкаського пенсіонера Євгена Олексійовича Коломицева. Після буревію біля його будинку обломилася 30-метрова сосна, яка після цього загрозливо нахилилася прямо над дахом будинку пенсіонера та лінією електромережі дитячого санаторію «Сосновий Бір». Того ж дня Євген Олексійович поїхав до міської ради, щоб зареєструвати звернення в оперативній службі МВК 1505. Але того дня в Черкасах відзначали День міста. Наступні два дні були вихідними. Заявку в дідуся так і не прийняли. Після завершення свят ми зустрілися з дідусем, провели його до виконкому та допомогли зареєструвати заявку на знесення аварійного дерева.
Після цього дідусь не телефонував. Отже, проблему вирішено. Так подумалося тоді.
Сьогодні довелося побувати навпроти Черкаського онкоцентру, де проживає пенсіонер Коломицев. Зламане дерево...на місці.
Все пох...
Так було у червні 2012-го

Все пох...
9 липня 2013 року, Мечнікова, 4

За останні кілька років Черкаси перетворилися на місто місто тріумфуючих дроворубів. Не встигали озиратися зранку, як замість тополь та кленів ввечері залишалися пеньки. Ще за кілька місяців до відставки Одарич переконував, що на Хрещатику понад половина дерев – аварійні, тому в рамках реконструкції їх слід позбутися.
А тут понад рік на голову людині, що живе неподалік від єдиної в місті котельної, яка працює на щепі, будь-якої секунди може впасти зламана сосна. Про це знає аварійна служба електромереж, служба МНС 101, оперативна служба МВК 1505, про цей випадок повідомила преса.
А пенсіонер чекає вже 13 місяців. Чому? Тому що в Черкасах керували люди, яким (як сказав би Михайло Юрійович Бродський) все пох..., якщо це не стосується особистого. Бо поняття «Одарич-менеджер, який би ефективно вирішував проблеми людей в довіреному місті» - немає в природі. Бо перш за все його цікавили власні прожекти, а проблеми сотень і тисяч «коломицевих» - пох...
Це ж не "Байбуз", який "закриває" магазин "Марель". Про телефонні витребеньки "орлів Тулуба" вже наступного дня знає вся країна. Бо то - своє.
PS. Звертаємося до в.о. мера Черкас Віктора Білоусова. Пенсіонер Євген Олексійович Коломицев проживає в Черкасах за адресою вулиця Мечнікова, 4. Номер його мобільного (097) 307 88 43 (щоправда, "Провінція" телефонувала йому впродовж дня, - він не відповідав). Сосна може впасти на його будинок будь-коли. Зробіть, будь-ласка, те, що належить у цій ситуації.
09.07.2013 17:30

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter