Увага, знімається кіно

Увага, знімається кіно14 березня в Телеграмі та низці ЗМІ з посиланням на анонімні джерела в правоохоронних органах з’явилося повідомлення, що під час одержання хабаря в Черкасах затримали директорку кінотеатру «Україна» Валентину Слуцьку. 15 березня пообіді прийшло повідомлення від прокуратури Черкаської області.

Читаємо текст: « …За даними слідства, жінка, обіймаючи посаду директора комунального підприємства, висловила пропозицію приватному підприємцю надати їй гроші в сумі 75 тис. грн як неправомірну вигоду за розміщення на території підприємства торгових точок.

Підозрювану затримано «на гарячому», безпосередньо під час одержання частини коштів в сумі 32 тис. грн

Наразі вирішується питання про відсторонення її з посади та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У разі доведення вини жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років…
»

Валентина Слуцька працює директором міського КП «Кінотеатр «Україна» з 2013 року. Була депутатом Черкаської міськради від ВО «Батьківщина». Упродовж багатьох років - соратниця лідерів місцевої верхівки біло-сердечних – колишнього голови Черкаської облради Володимира Греся, чинного міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Впродовж багатьох років вважається людиною з найближчого кола Бондаренка, користується безумовною довірою мера Черкас. Достатньо сказати, що скромні економічні здобутки кінотеатру в самісінькому центрі міста ніяк не відбилися на її службовому становищі. «Україна» для неї - це синекура. Навіть якщо б колись вона на мить уявила себе Геростратом, підпаливши кінотеатр в хвилину душевного сум’яття, - вона б після цього впевнено працювала директором на згарищах комунальної установи…

Відоме правило, яке часто беруть на озброєння як українські правоохоронці, так і представники криміналітету. Створи людині проблеми і стеж – до кого вона побіжить по домомогу. У випадку зі Слуцькою ніяких спостережень не треба: проблеми директорки «України» за правоохоронними органами - то проблеми, перш за все, Анатолія Бондаренка та секретаря міськради, керівника обласної «Батьківщини» Юрія Тренкіна.

Правоохоронна система Черкащини відома далеко за межами України своєю принциповістю та особливо – непідкупністю. За останні 20-25 років всі високопоставлені чиновники, яких піймали «на гарячому» на відслюнюванні банкнот, - після нетривалого санаторного відпочинку в СІЗО, - виходила на волю з чистою совістю та пустими рахунками.

Дозволити Нацполіції та СБУ «потопити» директорку «України» Бондаренко й Тренкін не можуть. Вона з їхньої команди. Вона багато знає про всіх гамузом і про кожного окремо…

Тому зараз за лаштунками подій ведуться інтенсивні неофіційні перемовини.

Як зазначено в повідомленні прокуратури, «досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – УСБУ в Черкаській області». Ще плюс суди. І для всіх слід знайти переконливі аргументи, ніби все відбувалося відповідно до нової концепції перетворення кінотеатру «Україна» на сучасний, багатофункціональний центр і в рамках «трансформації великого кінозалу в кіноконцертний з найсучаснішим обладнанням і акустикою».

Завдання важкувате. Але не для черкаських парубків, передивляючись декларації яких, банкіри Ротшильди перепитують одне в одного – так Ротшильди – це ми? Чи вони?

Юлій Бютов
15.03.2024 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter