На покращення соціально-побутових умов

На покращення соціально-побутових умовПохмурий та теплий початок лютого-2024 дає небагато приводів для оптимізму. Якщо зневіра дошкуляє, гіркота та напади песимізму дихати не дають – почитайте останню декларацію про доходи міського голови Черкас.

Схоже, лисянські Бондаренки якимось боком походять від фрігійського царя Мідаса, що вмів усе, до чого торкалася його рука, перетворювати на золото.
Торік Бондаренко отримав з бюджету 1 млн. 436 тис. грн. Десята частина з цього – посадовий оклад. Потім:

- 600 тис. премії;

- 105 тис. – допомога на оздоровлення;

- 105 тис. – на покращення соціально-побутових умов;

- 150 тис. грн. – відпускні,

- 190 тис. грн – за високі досягнення в роботі.

Мер Черкас має безоплатне право на користування квартирою в Іспанії. В обласному центрі в нього — дві квартири площею у понад 100 квадратних метрів кожна та будинок.

Разом з дружиною мають купу рахунків в гривнах, доларах та євро (просто ліньки рахувати, чесно).

На двох Анатолій та Валерія Бондаренки мають 10 авто, з яких останній - Lexus LX 570 2021 року випуску– Валерія отримала як подарунок.

А ще – дружина міського голови володіє ще (у співвласності з чоловіком та сином) – будинком та квартирою, а в цілому в 2023 році заробила понад 7,7 млн. грн.

У власності подружжя – значна кількість землі. На ласому шматі дніпрового узбережжя в селі Сокирне Черкаського району Бондаренки невдовзі мають відкрити туркомплекс.

Крім радості за те, що у наших мідасів життя вдалося по багатьом пунктам, є питання, яке збиває з пантелику.

10 машин – на здоров’я! Три квартири в Черкасах та одна - в Іспанія – щоб кожен так жив! Два будинки в Черкасах – ну, вечір в хату…

Але навіщо брати з бюджету Черкас 105 тисяч гривень на «покращення соціально-побутових умов»?

Це все до того, що для реального покращення соціально-побутових умов в стількох квартирах та будинках 105 тисяч гривень - дрібна дрібничка.

Міськрада Черкас, приймаючи до уваги скромність Анатолія Васильовича, могла б проголосувати за те, щоб ця сума для нього становила хоча б мільйон гривень на рік. Краще - два мільйони.

Підтримайте мера, ви ж знаєте - він сам за себе не попросить...

Юлій Бютов
08.02.2024 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter