Комунальний канкан

Комунальний канканЩойно депутати Черкаської міськради здійснили чергову наругу над міським головою Черкас Бондаренком. Більшість депутатів підтримали 400 % преміювання Бондаренка. І не впродовж 2024 року, а до кінця його каденції.

Всі учасники традиційного для міськради сеансу дуркування виконали свою партію на тверду «четвірку».

Наприкінці 2023 року Бондаренко оприлюднив у соцмережах письмову заяву про відмову від преміювання. Депутати в грудні 2023-го ніби дослухалися до волі мера.

Однак 1 лютого секретар міськради Тренкін, пояснюючи, що він зобов’язаний поставити підготовлений проект рішення про 400 % премії на голосування, фактично викрутив руки другу Бондаренко. Тепер замість «жебрацьких» 17 тисяч гривень мер Черкас отримуватиме близько 80-тисяч.

Навіщо влаштовувати такий цирк? Відповісти на це питання нескладно.

Провінція неодноразово писала про те, що канкан-підтанцьовка Бондаренка в депутатському середовищі в нагороду за вірність та майбутні спільні справи працевлаштовується керівниками та заступниками керівників на комунальні підприємства. Для кожного це приблизно те ж, що для цариці Вавилону Семіраміди -багаторівневі висячі сади, с фонтанчиками, хурмою та масажними кабінетами.

Тому директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Карась, директор «Черкасиводоканалу» Сухарьков, директор «Дирекція парків» Шевченко та інші комунальні «канканівці» малюють собі цілком пристойне щомісячне грошове забезпечення. Читайте декларації, цифри там. Важливо, що все це - у повній відповідності до чинного законодавства. І– завдяки добрій волі Бондаренка.

Якщо ти кожного місяця маєш на кишенькові витрати з бюджету близько 100 тис. грн., то як дивитися в сумні очі мера, який після кожної наради «стріляє»
в тебе тисячу гривень – до получки?

Тому кожна роль в цьому запальному танці прописана: мер – відмовлявся, скільки міг. Але комунальні «пацани» викрутили меру руки, поклавши в них додатково 60 тис. грн.

Це елемент соціальної справедливості по-черкаськи, по козанострівськи… Ти – мені. Я – тобі. Класика жанру.

Юлій Бютов
01.02.2024 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter