У жанрі легкої розмовної еротики...

Жанр телеінтерв’ю в Черкасах має давні традиції. Як правило, принципові ведучі ставлять співрозмовникам (у переважній більшості – великим та середнім начальникам) питання в стилі: «Як взагалі могло так статися, що ви, такий розумний і кваліфікований учора, сьогодні перетворилися на людину ще більш розумну та кваліфіковану?».

І не те, щоб у Черкасах журналістська братія була щедро всипана бацилами запопадливості…Як правило, спікери ходять на інтерв’ю за гроші. Тому, взявши гонорар з базіки, хочеш не хочеш, а мусиш обережно торкатися до його ерогенних зон та вміло ці зони стимулювати.

4 січня на сайті Черкаської міськради оприлюднено запис інтерв’ю (подивитися тут) з міським головою Черкас Бондаренком. На звивисту стежку ютуб-інтерв’юера став заступник директора департаменту соціальної політики ЧМР Ігор Волошин.

Для знаючих людей таємницю не відкрию, а решті читачів варто знати, що Ігор Волошин –давній соратник Бондаренка по опозиційній діяльності в партії «Батьківщина» і по роботі в мерії Черкас з 2015 року. У мерії Волошин працював і заступником Бондаренка, і керівником черкаської освіти.

Для розкрутки власного ютуб-каналу «Актуально з Волошиним» стартова позиція – не дуже. Бо, запрошуючи до розмови безпосереднього керівника, Волошин був у становищі буриданова віслюка: ставити запрошеному гостю принципові і гострі питання – стрьомно. Облизувати, як морозиво на паличці - ніхто не дивитиметься.

Ігор обрав серединний шлях: перед нами розмова Санчо Панси, що всупереч усьому продовжує захоплюватися благородним ідальго дон Кіхотом з Лис…Тобто, з Ламанчи.
У жанрі легкої розмовної еротики...

- Як атакуватимемо вітряки, хитромудрий синьоре?
- Навпростець, Санчо. Тільки навпростець!

Волошин зі старту охарактеризував гостя, як «найбільш рейтингового, найбільш цікавого, і найбільш бажаного гостя будь-якої програми, будь-якої передачі». Власне, на цьому питанні розмову з «Анатолієм Сілічем» можна було б і завершити…

Інтерв’юер так майстерно «вкручував» компліментарні епітети й порівняння в запитання Бондаренку, що ті входили, як шурупи в гіпсокартон. Бондаренко чим далі, тим більше почувався гоголівським Пацюком, в рота якому падають вареники з вишнями, попередньо перед тим обмакнувшись у сметані…

Волошин: «Ви максималіст по життю. І, попри те, що Черкаси зростають у рейтингах, ви до кінця не задоволені тими рейтингами, які є в міста…»
У жанрі легкої розмовної еротики...

Бондаренко: « У мене є безліч питань до працівників Черкаської міської ради. На жаль, ці питання не дуже гарні. На сьогоднішній день команда міського голови тільки починає формуватися…Мене не влаштовує той темп, який підтримує Черкаська міська рада. Я – максималіст.

Громада платить нашим працівникам непогану зарплату. За це потрібно працювати більше, підніматися в рейтингах, а не о 17.00 йти з роботи. На жаль, о 17.15 більшість Черкаської міської ради на роботі не побачиш. А залишаються дійсно тільки ентузіасти. Ті люди, які люблять місто, які працюють наднормово. У тому числі й я. Я працюю цілодобово…»

…Так випадково сталося, що 4 січня, якраз після перегляду програми «Актуально з Волошиним», близько 17.00 чекав друга якраз на площі перед міськрадою. Попри заяви мера, близько двох третин вікон у міській раді горіли. У передчутті неминучих скорочень чиновники мерії «горіли на роботі». Горіло світло й у приймальній Бондаренка. Щоправда, темно було в його кабінеті…

Дочекавшись друга, показав темні вікна мерського кабінету й розповів про «наднормово працюючого» Анатолія «Сіліча».

- Ти - необ’єктивний, - відповів він. – Упевнений, що мер – працює. Тільки…Він просто економить електроенергію)

- Це не ти тексти Волошину пишеш? - лише й зміг сказати…

PS. Хоча, як для любителів необтяжливого пінг-понгу та легкої розмовної еротики, «Актуально з Волошиним» з мером Анатолієм «Сілічем» - нормальний додаток до новорічного олів’є. Ведучий – у розквіті чоловічої вроди. Мер –розумний, безкомпромісний і найбільш бажаний…

Жанр ютуб-інтерв’ю в Черкасах лишень стартував…

Геннадій Саприкін

Провінція
05.01.2022 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter