Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами

Ще в одному маленькому «зальоті» «Великого будівництва» кожен на власні очі може переконатися одразу на виїзді з Черкас у бік Сміли на трасі Н-16. Історія цього «нічийного» кілометру пам’ятна багатьом. 4 серпня 2019 року тут загинув байкер з Одеси, в’їхавши переднім колесом в яму та не втримавши керування.

Байкери провели акцію протесту під Черкаською ОДА, вимагаючи звернути увагу на стан доріг в області. Паралельно з’ясувалося, що ділянка в 1 кілометр 200 метрів від знаку «Черкаси» до Русько-Полянського КП (де загинув одесит) є нічийною.

За ініціативи чинного на той момент голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка ділянку в 1,2 кілометри приймає на баланс облдержадміністрація.

29 травня 2020 року департамент будівництва Черкаської ОДА проводить тендер на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241719 /Н-16 Золотоноша – Черкаси – Умань– Р-10// – м. Черкаси, Черкаський район, Черкаська область, Черкаська область, 00000, Україна. Перемогу в тендері здобуває ТОВ «Будстандарт ЛТД». Вартість робіт на ділянці траси Н-16 в 1 200 метрів - 20 406 854,14 грн.

Після початку робіт чинне на той момент керівництво Черкаської ОДА (Роман Боднар та Дмитро Ляшов) урочисто обіцяють, що на колись нічийному відрізку буде зроблено ремонт ідеальної якості. І всі побачать, якими мають бути якісні сучасні дороги.

За умовами угоди між Департаментом будівництва Черкаської ОДА та ТОВ «Будстандарт ЛТД» на відремонтованій ділянці мали б з’явитися:
- нові бордюри,
- «кармани» для авто,
- майданчик вагового контролю,
- нове освітлення,
- по обох боках дороги - металева огорожа.

Будь-хто з черкащан може навіть пішки доплентатися до «капітально відремонтованого» відрізку траси Н-16, щоб побачити на власні очі, що:
Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами

- вагового майданчику – немає,
- замість нових бордюрів покладено старі бордюри,
- металевої огорожі обабіч траси – немає,
- освітлення по трасі встановлено не те, що вказано в проєктній угоді.
Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами
Освітлення у вечірній час відсутнє

З невідомих причин чинний голова ОДА Олександр Скічко не висунув претензії підряднику, який мав би переробити «косяки» за власний рахунок.

«Капітально» відремонтована траса не простояла навіть один рік. Вже є ями…
Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами

Що скажуть на це в департаменті будівництва Черкаської ОДА?
Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами

Маленький "косяк" Великого Будівництва під Черкасами

Сергій Цюрюпа

Провінція
16.12.2021 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter