Бондаренко ліпить з Бортника Сент-Екзюпері?

«Журналіст» газети «Нова Якість» Андрій Бортник, більше відомий як керівник управлінської компанії «Нова Якість», став зіркою дня в Черкасах. За скупими рядками офіційного повідомлення на сайті ЧМР – реальні емоції безкінечної драми «Люди гинуть за метал…».

Отже, уривки з тексту сайту ЧМР: « Сьогодні вранці було організовано робочу нараду з питань співпраці між департаментом управління справами та управлінням з питань державної реєстрації. На початку засідання у кабінет директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення увірвалася невідома особа і почала перешкоджати проведенню заходу.
Бондаренко ліпить з Бортника Сент-Екзюпері?
"Невідома особа" перешкоджає подвижницькій праці чиновників ЧМР, - фото з сайту ЧМР

«Людина не представилася, не показала ніяких документів, була без медичної маски. На зауваження покинути кабінет і не заважати роботі органу місцевого самоврядування він не реагував і залишався у кабінеті, чим було зірвано нараду, заблоковано роботу посадових осіб. Я викликав наряд поліції для відновлення наших прав, щоб ми могли працювати», - розповів директор департаменту Юрій Гончар.

По приїзду поліції чоловік представився як Андрій Бортник, журналіст газети «Нова якість». Він стверджував, що його не пускають на нараду, чим порушують його права працівника ЗМІ. Утім посвідчення журналіста пред`явити не зміг…»

Бондаренко ліпить з Бортника Сент-Екзюпері?

Чимало жителів Черкас хотіли б після цього перетворитися на Буншу Івана Васильовича і в загальних рисах зрозуміти - що хотів сказати керівник УК «Нова Якість» ранковим демаршем і веселим маскарадом?

Наш варіант відповіді – Бортник хотів «Кемську волость»…


Нагадаємо, що 15 травня 2019 року виконком міста Черкаси вирішив, що в обласному центрі буде один управитель на 846 багатоквартирних будинків – ТОВ «Сантехбудконструкція». Статутний капітал «Сантехбудконструкції» становив 8 млн. грн. Керівник ТОВ– Бортник Юрій Зіновійович.

20 травня Людмила Бордунос (на той час – заступниця мера Черкас) підписує 846 договорів з «Сантехбудконструкцією» на обслуговування будинків.
Але вже за два місяці «Сантехбудконструкція» офіційно повідомила мерію, що відтепер багатоквартирні будинки в Черкасах обслуговуватимуть 40 інших ТОВ: від «Управлінської кампанії «Нова Якість» дільниця 1» до «Управлінської кампанії «Нова Якість» дільниця 40». Засновником та бенефіциаром всіх 40 дільниць «Нової Якості» став син Юрія Зіновійовича Бортника – Андрій Бортник. 40 «нових якостей» назвали себе правонаступниками «Сантехбудконструкції».

Виконком Бондаренка, Свободи та приголомшливої Бордунос на рокіровку погодилися. І відтоді з літа 2019 року 40 «нових якостей» зі статутним капіталом в 10 000 грн. кожна( при цьому кожна «нова якість» була платником єдиного податку, а не ПДВ)обслуговувало будинки в Черкасах.

Тим часом після численних судових справ все очевидніше проглядалося, що подібне «розпорошення» - звичайнісінький фінт з метою уникнення сплати податків. А 40 «Нових якостей» за всіма наявними ознаками – зовсім не правонаступники ТОВ «Сантехбудконструкції».

Щоб уникнути проблем, Андрій Бортник восени 2021 року починає процес ліквідації «Сантехбудконструкцію» та робить спробу перереєструвати 40 «нових якостей». 19 жовтня всі 40 «няшок» повідомили реєстраційну службу, що мають намір припинити діяльність. Замість них будуть працювати «правонаступники».

Проте знайти спільної мови з новим виконкомом Бондаренка Бортнику не вдається. Днями виконком в односторонньому порядку розірвав з «УК «Нова Якість» Благоустрій» угоду про вивезення з Черкас негабаритного сміття. І чинить опір перереєстраторським спробам Бортника.

Мер Черкас, який в травні 2019 року пустив Бортника в Черкаси, остаточно побив з ним глечики…

Щодо фортеля Бортника-молодшого – тут все більш-менш зрозуміло. Персональна «Кємска волость» зникає під водою, як Кітєж град.

А от дуркування чиновників міської ради, які мозолястими долонями спочатку зробили Бортника «улюбленою дружиною», а тепер – перестали впізнавати, образливо називаючи «невідомою особою» - ганьба й сором.

Це Бортник в ЧМР невідомий? Можна тільки уявити, скільки коньяку випито разом з ним та за його рахунок…
Бондаренко ліпить з Бортника Сент-Екзюпері?
"Хто ви такий? І чому ви такий?"

Нехай тепер службові особи Черкаської міськради побоюються.

Адже з недавніх пір Бортник має персональний літак. Не слід дратувати пілота, бо іншим разом він не прийде, а прилетить. А може й протаранити…

Ну і обов’язково разюче перо журналіста-початківця газети «Нова Якість» Бортника рознесе вщент забудькуватих бюрократів з міської ради.
Всі журналісти – в очікуванні дебюту. Може це стане народженням нового Сент-Екзюпері…

Геннадій Саприкін

Провінція
10.12.2021 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter