Майстер дріблінгу

Футбол - наше спільне захоплення з Анатолієм Бондаренко. Але якщо сам з віком розгубив швидкість, координацію та вміння спритно перебирати ніжками, мер Черкас у великому мистецтві дриблінгу щороку додає. Різко змінює напрямок руху, десь пригальмує, десь пришвидшиться. І багато голів забиває блискучою бомбардирською головою…

Минуло тижня брав участь у програмі «У фокусі подій» на ТРК «Ільдана». Годину Анатолій Бондаренко відповідав на запитання місцевих журналістів.
У кулуарах між нами відбувся жвавий обмін думками «по широкому колу питань». Зокрема, Анатолій Васильович емоційно не погоджувався з надмірною увагою «ряду місцевих видань» до історії з купівлею землі в Сокирному – ним, його дружиною та ще кількома родичами.

- Можу сказати, що свої ділянки я вже продав…У свіжій декларації побачите…

Ніби й негоже виносити на людські очі почуте в кулуарах…Але слова Бондаренка просто зараз підтверджуються документально. Будь-хто охочий може подивитися на публічну кадастрову карту й пересвідчитися, що дві ділянки, які належали мерові Черкас, 30 листопада були продані громадянці Коваленко.
Майстер дріблінгу

Нагадаємо, що 20 соток землі Бондаренко придбав за смішні 67 000 грн. На кадастровій карті міститься інформація, що нормативно-грошова оцінка одного гектару землі на даній території становить 3,5 млн. грн. гектар. Отже, комерційна ціна «землі Бондаренка» в селі Сокирне на узбережжі Дніпра – 700 тис. грн..

Дивина та й годі! Хто ж продав мерові землю так задешево?

Відповідь можна знайти в сьогоднішньому матеріалі vesti.ua «Ми люди не бідні: як Русаліна допомогла меру Черкас купувати землю».

За інформацією видання, « …понад 10 років тому сільрада села Свидівок розділила частину узбережжя Дніпра на ділянки по 10 соток. Попри те, що територія вважається рекреаційною зоною, приватній конторі "Зелений берег – СКС" вдалося приватизувати землю. Майже 12 років ці ділянки пустували. Але за останні п'ять років у частини земель з'являються нові власники. 2021 року на ділянки вже заїжджає будівельна техніка…»
Майстер дріблінгу

Компанія «Зелений берег – СКС», за інформацією vesti.ua, належить президенту групи компаній «Петрус» Людмилі Русаліній. На території Черкас працює одне з підприємств Русаліної – колишня черкаська кондитерська фабрика, нині - «Світ ласощів».

Чи може одна з найвідоміших бізнесвумен країни мати щиру симпатію до мера міста, в якому працює одне з її підприємств? Ще б пак…

Хоча б за те, що під час останніх виборів по 197 ТВО Бондаренко підтримав кандидатуру Віталія Войцехівського, який, як відомо, те ж саме, що й Русаліна, тільки в штанях. Або за щось інше…

Тому ці нещасні 20 соток у Сокирному Русаліна могла б продати Бондаренку хоч за три копійки.

А от сам Бондаренко мав вагомі підстави реалізувати свої 20 соток відповідно до реальної нормативно-грошової оцінки. І чесно заробити на цьому понад півмільйона гривень. І не забуваємо, що впритул до колишньої землі Бондаренка швидкими темпами зводяться будинки для відпочинку на землі, що належить його дружині – Валерії Бондаренко. А чоловік та дружина – «одна сатана».

За спритність та фірмовий дриблінг, їй-Богу, номінував би цього року Бондаренка на «Золотий м’яч». Шкода, що є на світі Мессі та Левандовський, які поставили шлагбаум на шляху талановитого дріблера з Черкас…
Майстер дріблінгу

Віктор Борисов

Провінція
06.12.2021 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter