Він їх "зробив"!

25 листопада більшість депутатів Черкаської міськради засвідчила, що за один рік їхня повага до Анатолія Бондаренка зросла на 60%. Сьогодні 25 депутатів вирішили, що 2022 року мер Черкас отримуватиме 400 % премії від посадового окладу (в 2021 році – 340%) та 100% надбавки за високі досягнення в роботі.

У даному випадку проблему грошей слід одразу винести за дужки. З січня-2022 Бондаренко отримуватиме близько 60 тисяч гривень щомісяця. Але 60 тисяч – ніяк не вплинуть на процвітання квіту лисянських мільйонерів. Це ціна кількох пачок піноблоків на туркомплекс у Сокирному…

Голосування за розмір премії міському голові – це показовий плебісцит серед депкорпусу. І питання перед кожним поставлено руба: ти Мене поважаєш? Тікі так – відповіли сьогодні представники всіх фракцій та груп.
Він їх "зробив"!

Найбажанішим же трофеєм Бондаренка є голосування лідера місцевого "Голосу" Віктора Євпака. Бо воно, це голосування (+), свідчить про…Про серйозне політичне зростання мера Черкас.

Рік тому, 21 листопада 2020 року, відбувся другий тур виборів мера Черкас. Виборці обирали між Анатолієм Бондаренком та Віктором Євпаком. Євпак боровся по-справжньому, відчайдушно, переконуючи виборців, що між ним та опонентом – ментальна й цивілізаційна прірва.

Так от: у листопаді 2021 року маестро Бондаренко дав майстер-клас всім недоброзичливцям, а особливо попереднику – Сергію Одаричу. Той впродовж двох термінів вирізнявся креативом і ошелешуючою здібністю перетворювати на ворогів друзів і союзників.

Просторікуватий ніби Бондаренко сьогодні показово втер носа зарозумілому попереднику, продемонструвавши, хто тут гросмейстер, а хто – першорозрядник.

В його виконкомі дружньо працюють Марина Гаркава з ЄС ( треба нагадувати про запеклу війнушку між Бондаренком і Порошенком в останні пару років президентства п'ятого?), Анастасія Чубіна від "Слуг народу" (Черкаси чинитимуть опір! Це Бондаренко говорив Зеленському, пам'ятаєте?), екс-регіонал Віктор Беззубенко та суперталановитий Тренкін з "Батьківщини", яку раптово покинув черкаський мер.

Рік тому здавалося, що ця "зграя товаришів" поб'є у виконкомі увесь посуд. Але зараз хибність тих очікувань очевидна: мер Черкас сформував і керує командою однодумців, попри разючі ідеологічні відмінності між ними.

Позитивне голосування за 500 % надбавки до зарплати Бондаренка з боку Євпака – справжній пацанський подарунок. Булькотіння Віктора про те, що "міський голова повинен заробляти дуже багато" розраховано не на виборців, а на окремі два вуха…

Замість як боротися з войовничим суперником, Бондаренко за рік обнулив його агресію, перетворивши Євпака на партнера. І тепер, відповідно до настанов Лао-Цзи, може сісти в шезлонзі на Дніпровому узбережжі біля туркомплексу в Сокирному, і простежити, як, пропливаючи повз нього, принциповий опонент адресує в його бік з човна повітряні поцілунки…

Звісно, далекосяжних висновків робити не слід. Вже завтра в раді всі можуть пересваритися з усіма, однак саме сьогодні, 25 листопада 2021 року, Бондаренко має підстави сказати: як я їх усіх зробив!

"Всього" в Черкасах - багато. Опонентам - вистачило...

Олександр Арабач

Провінція
25.11.2021 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter