Мільйонери з трущоб

Мільйонери з трущоб Як вже всім відомо, 16 листопада Верховний Суд України повернув справу про розірвання угоди по вивезенню негабариту між Черкаським виконкомом та УК «Нова Якість «Благоустрій» на повторний розгляд – у суд першої інстанції. Автоматично після цього «Нова Якість» повинна продовжувати надавати послугу жителям обласного центру.

Вже сьогодні в міській раді заявили, що підготовлено проект рішення виконавчого комітету про розірвання угоду з управлінською компанією в односторонньому порядку. Причина для розірвання: систематичні порушення умов договору з боку виконавця.

Не зовсім хочеться вкотре нагадувати читачам всі етапи цієї історії, що тягнеться з літа 2019 року, коли попередній склад виконавчого комітету на чолі з Бондаренком дозволив «Новій Якості» працювати в Черкасах з негабаритом.

Знаково інше, як на мене.

У чому основне завдання мера міста? Створити в Черкасах ефективну систему надання послуг людям, яка задовольняє їх якістю, своєчасністю, доступністю та не є фінансово обтяжливою.

У чому головне завдання підрядника Бортника? Виконувати умови договору в повному обсязі, не обкладаючи людей даниною за послугу, яку вони не отримують. В ідеалі – вирішити проблему із вивезенням негабаритного сміття, зробивши місто чистим та охайним.

Чи впоралися із своїм службовим завданням Бондаренко й Бортник? Категорично - ні. Вивезення негабаритного та звичайного сміття в місті – традиційна проблема. Мало того, що сміття вивозиться не вчасно, не в повному обсязі, захаращуючи вулиці та подвір’я. Ще й міське сміттєзвалище переповнене, а зводити сміттєпереробний завод в Черкасах при Бондаренку - не квапляться…
Мільйонери з трущоб

При цьому персонально в Бондаренка та Бортника – двох творців негабаритної кризи в Черкасах, - усЬо в шоколаді.

Бондаренко спільно з членами своєї дружної родини зводить готельно-відпочинковий комплекс на узбережжі Дніпра в Сокирному. А Бортник нещодавно придбав собі літак "RV- 10" 2021 року випуску. За інформацією депутата Черкаської облради Радуцького, вартість літака – близько 350 тис. доларів.

Не вирішивши базовою проблеми для міста, за яке вони відповідають, створивши штучну кризу, персонально кожен з них веде життя мільйонера з Майамі.

Що доволі дивно, погодьтесь…

Геннадій Саприкін

Провінція
23.11.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter