Де тут черга в "потенційні інвестори" з США? (доповнено)

Попри періодичні чутки про неминучу відставку, яка станеться ось-ось, днями, енергійний голова Черкаської ОДА Олександр Скічко – у вирі подій. Ось щойно в Черкаській ОДА повідомили, що керівник області провів зустріч з «потенційним інвестором» щодо реконструкції аеродрому в Умані.
Де тут черга в "потенційні інвестори" з США? (доповнено)
усі фото Черкаської ОДА

Аеродром в Умані – об’єкт історичний. Збудований в 30-х роках всесильним тоді НКВС, як військовий аеродром першої категорії. Довжина злетно-посадкової смуги зараз – 2 500 метрів. На уманському летовищі бачили Гітлера та вся нацистську верхівку – Бормана, Гіммлера, Кейтеля, Ріббентропа. Прилітав сюди Беніто Муссоліні.

З 2015 року аеродром в Умані перестав бути суто військовим об’єктом. Міноборони вирішило, що летовище можуть використовувати і літаки цивільної авіації.
Звісно, всі пам’ятають про феєричну спробу екс-нардепа Максима Полякова в 2017 році створити в Умані міжнародний аеропорт, інвестувавши в розбудову інфраструктури летовища 72 мільйони євро впродовж 4 років. Згодом з’ясувалося, що у Полякова навіть бізнес-плану на цю ідею не було…

Щоправда, після сьогоднішньої зустрічі Скічка з «потенційним інвестором» справа точно-преточно має зрушити з місця.

«Поліпшення логістики регіону – надскладне, але водночас і надважливе питання, заявив Скічко під час зустрічі. - Щороку в Умань на Рош га-Шана прибувають десятки тисяч паломників. Переважно через аеропорти Києва, Одеси та Вінниці. Водночас неподалік Умані є своє летовище, яке може розвантажити цей трафік».
В ОДА наголошують, що Олександр Скічко спільно з потенційним інвестором оглянув територію аеродрому й обговорив процес реалізації проєктної ідеї. На черзі – розроблення техніко-економічного обґрунтування.

Повністю текст повідомлення можна переглянути тут.

Якщо ви це вже зробили, то дайте відповідь на питання – вас нічого не насторожує?
Де тут черга в "потенційні інвестори" з США? (доповнено)

Дивимся на фото, поширені ОДА. Судячи з усього, «інвестор з США» - це один з двох брацлавських хасидів, якому щось енергійно втовкмачує керівник Черкащини. Ані прізвища, ані «хФамілії», ані імені «американського інвестора» в Черкаській ОДА не називають. Дивно, що голова ОДА офіційно зустрічається з інвестором, поширює потім звіт про зустріч, і не називає при цьому - хто цей інвестор, яку кампанію він представляє?

Брацлавські хасиди – ультраортодоксальні євреї. Багатих родин серед них – близько 20-ти. Адже до 30-ти років чоловіки-хасиди не мають права працювати, бо мусять вчити Талмуд. Тому скоробагатьків серед хасидів– кіт наплакав. Переважно багаті хасидські родини проживають в США. І неможливо уявити, що представник заможної хасидської родини, прилетівши в Україну, представлявся б губернатору області як «потенційний інвестор». Він точно перелічив би свої імена та регалії до 37 коліна, бо це все – предмет його особливої ультраортодоксальної гордості.

З ким же зустрічався Скічко на уманському летовищі? Усі хасиди схожі одне на одного – як піонери в «Артеку». Цього року таких «потенційних інвесторів» на Рош-га-Шана в Умань має прибути за прогнозом цілих 50 тисяч душ. Це ж цілих 50 тисяч «потенційних інвесторів» з Ізраїлю, США та решти багатих країн. Висмикуй з натовпу біля місця вічного спочинку ребе Нахмана на вулиці Пушкіна будь-якого прочанина років так 40-ка – вилитий «інвестор»!
Де тут черга в "потенційні інвестори" з США? (доповнено)

За єдине можна бути спокійним: державних таємниць єврейським ультраортодоксам Скічко точно вибовтати не міг. Якщо він імена тих, з ким зустрічається, через хвилину не пам’ятає, то які вже там державні секрети…

Геннадій Саприкін

Доповнено 02.09 о 20.20: Весела робота - "тракторців" шугати)) Щойно на сайті Черкаської ОДА на сторінці з новиною про "Скічка та інвестора" з'явився додатковий абзац: "Потенційний інвестор – Моше Тейтельбаум (США). У США заснована компанія Uman – Rabbi Nachman International Airport LLC..." Зайве писати, що скріни першого варіанту, без Моше Тейтельбаума, зробив? Добре, що голова ОДА хоч завдяки ЗМІ довідався таки - з ким саме він зустрічався...

Провінція
02.09.2021 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter