Інваліди совісті

Інваліди совістіКерівництво черкаської медицини – мужні люди. Достеменно знаючи – у бійці пишномордого дядьки з інвалідом марно розраховувати на симпатії публіки– вони другий рік влаштовують смертельну «зарубу» з діалізниками черкаського «Фрезеніусу».
Даруйте за цинізм, але на кону– чималі кошти. За даними самого ж Головного управління охорони здоров`я Черкаської ОДА, у рік на гемодіаліз 182 черкаських хворих на ниркову недостатність з бюджету виділяють 25 млн. 480 тис. грн.
«У словнику сучасної німецької мови українське слово «відкат» знаходиться в категорії «застарілі». Це і є причиною затятого, алогічного спротиву «медичних генералів» Черкащини роботі «Фрезеніусу», - ділився з «Провінцією» відомий черкаський медик, який в курсі багатьох залаштункових перемовин у цій історії. – Скажіть, де лікуються перші особи держави? У «Феофанії»? Тільки за кордоном! Де лікуються всі перші особи Черкаської області? За кордоном! Так співпало, що за сприятливої політичної коньюктури екс-губернатор Черевко «завів» сюди німців («Фрезеніус», - Пров.). У Черкасах з`явилося місце, де хворих лікують, як у Німеччині. Різницю між вітчизняним та німецьким гемодіалізом хворі відчули одразу. Однак хто сказав, що мета «медичних генералів» - якісне життя діалізників? Вони прагнуть «правильного» освоєння бюджетних мільйонів. А німці з «Фрезеніуса» не розуміють такого «освоєння»...
Напевне, поведінка носорога, яку демонструють Брожик, Черняк і Тулуб і історії з «Фрезеніусом», мала б величезні шанси на перемогу. Однак їм протистоять люди, якім потрібні не «відкати», а життя. Бажано, наближене до нормального, яке дає їм німецька клініка і, на жаль, не дають вітчизняні лікарі.
Лише інваліди совісті можуть допустити, щоб 60 інвалідів 1-ї групи кидалися під машини в центрі міста. Тільки інваліди духу віддають наказ слідчим допитувати керівника громадської організації Самвела Устьяна безпосередньо під час процедури гемодіалізу. А ким треба бути, щоб так перелякати водія автобусу, котрий віз діалізників у Київ, на акцію протесту під Кабінетом Міністрів, щоб той силоміць висадив їх у Борисполі й накивав колесами - від гріха подалі?
За 2 роки в Черкасах примудрилися перетворити хворих, які потребують особливої уваги суспільства, на кур, які несуть «золоті» яйця обмеженому колу осіб. При цьому вони офіційно цього зовсім не соромляться. «Упродовж останніх двох років, - заявляють на офіційному сайті Черкаської ОДА, - обласна влада приклала чимало зусиль, щоб не допустити монопольного становища приватного медичного закладу, який надає допомогу діалізникам».
Уся ця фінансово-псевдомедична казуістика розіб`ється вщент, коли кожен хворий «Фрезеніусу» перед телекамерами своїми словами розповість, як йому жилося «до» «Фрезеніусу», в обласній лікарні, і як – «після». Але хіба «брожики» тим переймаються?
15.03.2013 15:50

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:54 28.03.2013 Protyvsih:
это жутко и страшно жить в такой стране, с такими врачами..у меня друг на себе ощутили всю разницу "Фрезениуса".. Нашим властям не нужны люди, им нужны деньги, о людях никто не думает! Что-то пытается делать ком.партия.посмотрим, хочется верить что у них получится!