Сайту "Провінція" - 15 років!

30 серпня 2021 року сайт «Провінція» завершив свою 15-річну історію та почав новий, 16-й рік життя. Підліток став юнаком та вступив в активу фазу статевого дозрівання.

Розуму поки що відчутно не додалося, але досвід вже нічогенький є.

Сьогодні багато чого зі зробленого здається наївним та поверхневим. Стабільною є нелюбов до творчого колективу авторів «Провінції» з боку усіх начальників, які приходили або приїжджали покерувати в Черкаси. Це, вважаю, непоганий комплімент за нашу так звану інформаційну діяльність, а іноді, не побоюся такого багато спонукального слова – творчість.

Мушу обмовитися: працівникам інформаційної сфери Черкас пощастило. Ми маємо можливість працювати в одному з найдемократичніших міст України.

Черкаси – не Дніпро, не Одеса, Харків, Львів, Ужгород та Чернігів. Тут в останні 20-25 років чиновники, прокурори, поліцейські мусили звикнути, що в будь-яку мить їхнє прізвище може прозвучати в неблагозвучному контексті. І їхні руки при цьому не шукають маузер або биту. За що їм величезне спасибі, бо вставляти замість вибитих гострих зубів порцелянові коронки – дорого)

Сумно, що за 15 років молодий колектив нашого видання перетворився на не зовсім молодий. І коли зрідка тепер доводиться заблукати на якусь пресуху, то в лице часто не впізнаєш геть нікого. Юні, безтолкові, активні, плюють на авторитети, хочуть гроші та славу, побільше та негайно. Так було завжди, таким був і кожен з нас. 15 років тому.

Чого хочеться зараз? Того ж, що й раніше. Займатися улюбленою справою, ворушити звивинами й хоча б іноді казати собі, що цей хоча б цей текст вийшов нічогенько…
Сайту "Провінція" - 15 років!

Творчий колектив «Провінції» - в неповному складі після літніх морів(зліва – направо): Олександр Арабач, Геннадій Саприкін, Сергій Цюрюпа та Юлій Бютов. Решта авторів ще не допленталися до робочих місць.

Пішов 16 рік. Підліткові прищі сходять потроху.

Обережно гукнемо: «Будьмо!», і – 16-й рік вже пішов…

Віктор Борисов

Провінція
30.08.2021 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter