Мухобійкою за прогули

Упродовж найближчого тижня тихесеньке болото Черкаської ОДА може скаламутитися до рівня промислових стоків, що надходять на очисні споруди Черкаського «Азоту». Поки поважний керівник області Олександр Скічко з нудьгуючою мармизою їздить з інспекціями по численним об’єктам «Великого будівництва», в ОДА визріває заколот. Над головою «дядьки» Скічка – Олександра Мухи на прізвисько «Кат» – занесено «мухобійку». І в ролі бунтівників виступають працівники майже ліквідованого антикорупційного управління Черкаської ОДА (повна назва - Управління запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами).
Мухобійкою за прогули
фото Черкаської ОДА

Як Провінція вже повідомляла, 17 липня голова Черкаської ОДА своїм розпорядженням ліквідував антикорупційне управління. На його місці формально утворився відділ, а кількість борців з корупцією повинна скоротитися з 12-ти до 6-ти.

Оточення Скічка за рівнем грамотності мало чим відрізняється від патрона. Для них скоротити чиновників відповідно до норм чинного законодавства– праця не підйомна. Тому й через місяць після «ліквідації» працівники антикорупційного управління… продовжують ходити на роботу й отримувати заробітну плату за добрі очі.

Розуміючи, що вийти на волю з ОДА треба з чистою совістю, без 5 хвилин безробітні антикорупціонери вирішили зазіхнути на святе – на Муху. Ми вже писали, що з березня 2021 року цей «смотрящій» від тестя за зятем кадр офіційно числиться начальником відділу моніторингу та внутрішніх перевірок антикорупційного управління ОДА. При цьому своїх підлеглих за півроку Муха в очі не бачив, бо півроку працює в кабінеті заступника голови ОДА.

І днями працівники управління вирішили складати акти про…відсутність Мухи на робочому місці. Вже найближчим часом він може елементарно бути звільненим з Черкаської ОДА за систематичні прогули.

Звісно, що це – демарш, що Муху можуть вже наступного дня зробити, наприклад, комірником, але він все одно сидітиме там, де сидить.

Тут важливий не підсумковий результат, адже мафія – безсмертна. Важлива краса гри…

При цьому керівники ОДА не хочуть бачити чинного керівника антикорупційного відділу Сергія Янка на чолі «проблемної зони». Конкурс на зайняття посади керівника відділу днями не відбувся. Але узгоджена кандидатура на цю посаду вже є. Це – головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом апарату ОДА Андрій Педько. За сумісництвом – родича сестри заступника голови Черкаської облради від «Слуги народу» Сергія Лісового. Котрий, за сумісництвом, –однокласник Олександра Скічка, і до 23 серпня – тимчасово виконуючий обов’язки голови облради.
Мухобійкою за прогули
Муха Цокотуха, Союзмультфільм

Щоправда, пан Педько має за спиною довжелезний шлейф скандальних історій в управлінні податкової міліції ДПА Черкаської області та «Черкасиобленерго». Обидві установи він залишив не з власної волі. Але про нього – іншим разом.

Поки цікаво – на яких правах Муха «літатиме» коридорами Черкаської ОДА вже за кілька днів?

Геннадій Саприкін


Провінція
12.08.2021 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter