Анфан терібль, велкам до ЧНУ!

Анфан терібль, велкам до ЧНУ!Викладачі ЧНУ вже другий тиждень оговтуються від приголомшливої новини: на запрошення ректора вишу Черевка в університеті працюватиме анфан терібль системи вищої освіти України, екс-ректор ЧДТУ Тамара Качала. Під час засідання ректорату внз минулого тижня Тамара Миколаївна була представлена присутнім як відповідальна за роботу з вишами Польші.

Про «світлий шлях» Качали в ЧДТУ, звідки її наказом міністра освіти звільнили в червні 2015 року, прочитати можна тут і тут.

Качала в ЧНУ – новина надзвичайна. Чому? Бо тут досі «переховуються» кілька колишніх викладачів ЧДТУ, що змушені були йти геть під час її короткого, але бурхливого періоду «царювання». Бо Черевко під час подій 2015 року виявив відносно неї «чорну невдячність», попри те, що Качала в свій час була науковим керівником Олександра Володимировича. Під її мудрим керівництвом на рубежі 10-х років Черевко «писав» і кандидатську, і докторську дисертації. При цьому орієнтується в тих «дисерах» Качала значно краще за автора. Як і в роботах цілої плеяди місцевих «економістів» з номенклатурного та правоохоронного середовищ.

Проте професорсько-викладацький склад ЧНУ, шукаючи відповідь на класичне українське питання: «За що всім нам таке щастя?», повинен бути самокритичним.
Анфан терібль, велкам до ЧНУ!

За 6 років ректорства проХфесор Черевко перетворився на князька університетського штибу. Навіть у торішніх виборах ректора ЧНУ Черевку ніхто не наважився скласти конкуренцію…

Тому такий незаперечний лідер має право взяти на роботу споріднену за духом людину. Злі язики можуть розпускати плітки, що Качала просочилася в університет, шантажуючи наявною інформацією. Це – повна нісенітниця.

Тамара Качала має талант, який в освітній сфері Черкащини практично ніде не валявся. Як комашня на ліхтар у темному лісі, на неї злітаються ті, хто має зайві гроші і прагне ними поділитися.

Талановитих та перспективних професорів у Черкасах – сотні. А Качала – одна. Ні, не одна. Тепер їх двоє. Двоє тих, хто понад усе любить грош...Йой! Хотів написати - науку.

Між іншим, все може бути навіть простіше. Начитавшись Інтернету, де пишуть про незлічені скарби в біткоїнах, які вказує Качала в декларації про доходи, Олександр Володимирович вирішив, що варто було б підтягнути знання про криптовалюти. І вийти на нові наукові обрії зі своїм колишнім науковим керівником (прости, Господи!).

Геннадій Саприкін
22.07.2021 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter