"Когда простым и нежным взором ласкаешь ты меня, мой друг..."

Зранку 12 липня міська рада Черкас повідомила про підписання меморандуму з Черкаським Національним університетом. Документ скріпили підписами мер Черкас Анатолій Бондаренко та ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Як відзначають у міськраді, угода передбачає співпрацю із психологічним факультетом навчального закладу в частині організації спільних заходів із надання психологічної допомоги посадовим особам.
"Когда простым и нежным взором ласкаешь ты меня, мой друг..."
Ех, раз...12 липня 2021 року

– Психологічне розвантаження і мікроклімат у колективі – важлива складова здоров’я працівників будь-якого колективу й одна з гарантій якісної праці людини. Переконаний, що започаткована сьогодні співпраця принесе користь обом сторонам… – зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Щось тут не так, подумають уважні читачі. І таки матимуть при цьому рацію. З кулеметом….

Адже не всохли чорнила на іншому меморандумі про співпрацю між міськрадою Черкас та ЧНУ, підписаному менше 4 місяців тому – 18 березня 2021 року.

Ось що повідомляли тоді в ЧНУ: «Круглий стіл «Муніципальна взаємодія університетської і загальної середньої освіти в контексті технологічних інновацій» відбувся на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 18 березня… Результатом роботи круглого столу став Меморандум для практичної реалізації і розвитку освітнього, наукового та творчого потенціалу науково-педагогічних, педагогічних працівників, здобувачів вищої та загальної середньої освіти м. Черкаси. Його підписали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та ректор ЧНУ Олександр Черевко…»

Запитання: навіщо міська рада Черкас та Черкаський національний університет «клепають» меморандуми про співпрацю раз на три з половиною місяці? Щоб співпраця була співпрацьовитіше?
"Когда простым и нежным взором ласкаешь ты меня, мой друг..."
...і ще раз... 18 березня 2021 року

Провінція з цього приводу мала дві версії.

Перша: хлопцям просто подобається саме слово «меморандум». Звучить загадково. Підпишеш його в понеділок – вважай, що тиждень не дарма минув.
Друга: двом інтелігентним людям часто ні з ким пляшку випити. От і маскуються за всякими «меморандумами»…

Щоправда, наші джерела в міськраді зазначають, що пити спиртне в таку спеку – не комільфо…

Ну, тоді це – любов. Або – маразм, зумовлений аномальною спекою.

Хоча хотілося б вірити в краще…

Сергій Цюрюпа
12.07.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter