Альо, Підгорний!?

Те, що сьогодні влаштували в Черкаському аеропорту голова ОДА Скічко, голова облради Підгорний та керівник ГУНП Нацполіції в Черкаській області Рогачов, могло б стати яскравим сюжетом для сатиричного кіножурналу «Фітіль».
Альо, Підгорний!?
фото ZMI.ck.ua

Так, інформуючи журналістів про результати розслідування справи про можливі зловживання під час ремонту злетньо-посадкової смуги в Черкаському аеропорту в 2018-2019 роках, Рогачов заявив, що фактів привласнення коштів …не встановлено.

Варто нагадати, що «родзинкою» даного ремонту була «діамантова» георешітка. Підрядник закуповував її через посередників, збільшивши ціну георешітки у 4,5 рази. У свою чергу, вартість робіт в аеропорту Черкас без пояснень була збільшена на 43,72 млн. грн. З початкових 80,38 млн. грн. - до остаточних 124,10 млн. грн. (подробиці тут).

У рамках розслідування цієї справи проведено обшуки обшуки в колишнього директора Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА та в приміщенні самого департаменту; двох фактичних керівників ТОВ «Рестал»; колишнього голови Черкаської ОДА, його заступника та у приміщенні самої адміністрації та бенефіціарів ТОВ «Ростдорстрой».

Результат розслідування Черкаської поліції – винних немає…

«Цвяхом програми» став голова Черкаської облради Анатолій Підгорний (нагадаємо. що Черкаський аеропорт – комунальне підприємство, що підпорядковане облраді). Його коментар ситуації – апологія абсурду…
Альо, Підгорний!?

– Ми були переконані, що це – необхідний для Черкас і області проєкт. – заявив Підгорний. - Він дав би поштовх туризму, розвитку інфраструктури. Із Черкас можна було б літати в Єгипет, Грецію, Туреччину, Арабські Емірати, – зазначив голова облради. – Тоді Черкаському аеропорту віддавався і пріоритет, і фінансовий ресурс. …Сподівалися, що, запустивши аеропорт, досягнемо певних цілей... Станом на сьогодні можемо шукати винних. Але ми цього робити не будемо. Треба, щоб підприємство розвивалося. Разом з тим, хочу, щоб всі, хто проводив експертизи, вони всі сіли в Черкасах у літак і здійснили взльот і посадку…

Чому власнику Черкаського аеропорту, Черкаській облраді, не цікаво – де зариті сотні мільйонів гривень? І хто їх «зарив»?

Тому що «треба, щоб підприємство розвивалося»…

Альо, Підгорний! Бажати розвитку підприємству, яке вже 29 років як законсервоване – то щось з творчості маркіза де Сада.

Отже, в сухому залишку: справедливість восторжествувала! Всі чесні люди, які непомітно для очей інших «освоїли» сотні мільйонів гривень – не винні. Аеропорт не працює. Літаки не літають. Але обов'язково колись будуть...

Дурдом.

Кіндрат Булавін
07.04.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter