Медовий місяць

Медовий місяцьСьогодні депутати Черкаської міської ради підтримали питання щодо преміювання міського голови Бондаренка. Загалом мерові Черкас виділили 100 % надбавки до посадового окладу, і крім цього – 240 % щомісячного преміювання. Сукупно – щомісяця мер отримуватиме ще три з половиною зарплати. Як годиться, за понаднормований режим праці та високі трудові досягнення…

У хорі підспівувачів – все ті ж сопрано та альти.

«Міський голова така ж людина, як і ми, і має такі самі потреби. Він, попри все, ще й працює за ненормованим графіком!» Це – вірний соратник Геннадій Шевченко.

Представник “Черкащан” Нарек Казарян, нагадав, що в Черкасах міський голова отримує меншу зарплату, аніж частина керівників комунальних підприємств.

– Люди дали оцінку міському голові на виборах. Усе інше – приватна думка. Інші критерії не будуть працювати, – туманно пояснив депутат від “Батьківщини” Роман Діскант.

Врешті-решт, крім «Голосу», 340 % для Бондаренка підтримали всі фракції.

…Черкаська публіка традиційно обурилася через вселенську несправедливість. Чому?

По-перше, у мера Черкас – талановита й роботяща дружина, яка останні 5 років і дітей народжує, і родину утримує. По-друге, мер вибудував сердечні відносини з багатьма підрядниками та бізнесменами, які щиро вдячні йому за можливість працювати на благо Черкас. По-третє, улюбленим анекдотом Бондаренка в останні 5 років є байка про мента, який після прийняття на службу із здивуванням спитав: «А що – тут ще й зарплату дають?»

Насправді тих додаткових 30 тисяч гривень щомісяця Бондаренко навіть не помітить.

Питання про високі надбавки мерові – показове, бо демонструє ступінь лояльності кожного депутата особисто до Бондаренка. Виходячи з того, що проти 340 % проголосував один тоненький «Голос», решта фракцій - готові до конструктивної співпраці з міським головою.

А ще після виборів чимало розмов велося відносно того, що з цим строкатим депутатським складом Бондаренку доведеться важко. Бо багато «хотєлок» і мало вакансій.
Медовий місяць

Побоювання виявилися марними. У мера та більшості депутатів – медовий місяць. Не будемо дихати заздрісним перегаром на чуже щастя…

Бєня Бютов
26.01.2021 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter