Апартеїд чи Магога?

Найближчими днями депутати Черкаської міськради обиратимуть нового секретаря Черкаської міськради. Поки що найреальнішими претендентами є Василь Мойсієнко від «Слуг народу» та Юрій Тренкін від «Батьківщини».

Мер Черкас вже висловився на підтримку сердечного друга й соратника Тренкіна.
Апартеїд чи Магога?

– Він має найбільше голосів на сьогодні, наскільки мені відомо. Хотілося б, аби це була абсолютна більшість, – вважає Анатолій Бондаренко.

Міського голову можна зрозуміти. Адже, обираючи секретаря, депутати вирішують – житиме Бондаренко наступні 5 років у теплій ванні чи виливатиме щодня цеберко холодної води на голову, як послідовник Порфірія Іванова.

З одного боку, перший проректор Черкаського національного університету, доцент, кандидат наук. Чоловік серйозний та скрупульозний.
Апартеїд чи Магога?

Почувши від Анатолія Васильовича розповідь про те, як цар Микола перший відправив декабристів на заслання в Кам’янку, не буде гнути матюки. Він посадить мера за парту, прочитає скорочений курс лекцій про декабристський рух, зокрема в України. Поки Анатолій Васильович не складе залік про те, чим відрізнялися програмні цілі Союзу благоденства, Південного товариства й Товариства об’єднаних слов’ян – наполягатиме, щоб премію та 13-ту зарплату Бондаренку не виплачували.

З іншого боку, простий та зрозумілий ковбасник Тренкін, з яким запросто можна сісти на літак та злітати на футбол до Мілану. Який із задоволенням цілується з гарними дівчатами на фоні зруйнованого Колізею, а потім – носить їх на руках по цвинтарю, де похований святий Петро та Іоан Павло другий.
Апартеїд чи Магога?

За спиною першого консула…Тьху, - першого проректора Мойсієнка – сотні тисяч недоспаних студентами й учнями людино-годин, які були потрачені на те, щоб зазубрити перед іспитами – в якому році у Львові відкрили колегію єзуїтів, коли козаки Сагайдачного здійснили похід на Синоп та Трапезунд та хто підписав Зборівський договір.
Апартеїд чи Магога?

За спиною Тренкіна приблизно те ж саме, що й у Бондаренка. «Добрі справи», які попадають у поле зору прокуратури та Нацполіції, через що доводиться довго ходити на допити й судитися. Шикарні авто, на які зароблено чесною працею служіння людям. Останнє передкоронавірусне придбання в автопарк Тренкіна – BMW x7 2019 року орієнтовною вартістю 110 тисяч доларів США. На кого зареєстрований ВМВ – невідомо. Але їздить на ньому постійно саме Тренкін. Щоправда до автопарку друга Бондаренка Тренкіну ще рости й рости…

Мойсієнко відмірює життя написаними монографіями, виданими книжками та доповідями в наукових товариствах України та інших країн. Тренкін – новими ковбасними кіосками, відеороликами про досягнення, до яких він причетний лише вже тим, що не заважав.

Мойсієнко – то щось таке нудне з молодшої школи: Толя, не горбся! Руки перед обідом треба мити, а шмаркатися в хустинку, а не через два пальці. Тренкін – фактично альтер –его мера: понти, піар, розрахований на невибагливу аудиторію, та щоденна копітка робота, спрямована на те, щоб якомога більше коштів бюджету міста потрапляли в правильні руки…

Мер Бондаренко й секретар міськради Тренкін – це Бобчинський та Добчинський, Маркс і Енгельс, Гога і Магога. Соціально близькі й ментально споріднені.

Мер Бондаренко й секретар Мойсієнко – це апартеїд і Мартін Лютер Кінг, британський колоніалізм та Махатма Ганді, Скрудж Макдак і кіт Леопольд…

Справді цікаво, чи прислухається до думки «протренкінського» Бондаренка більшість новообраної міськради Черкас?

Юлій Бютов
04.12.2020 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter