Голдмен Бонд

Сьогодні мало хто пам’ятає перебіг передвиборних дебатів між двома кандидатами на посаду міського голови Черкас – Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренко - в листопаді 2015 року. Дарма, бо там прозвучало багато «цікавого та інтересного».
Голдмен Бонд

Зокрема, чинний на той час мер Черкас дорікнув Бондаренку: ви йдете балотуватись у міські голови великого міста, але у вашій декларації за минулий, 2014 рік – суцільні нулі. При наявності власного бізнесу. Як ви будете чесно працювати, коли брешете й не сплачуєте податки?

Бондаренко сказав тоді, що причина – в антинародному режимі Януковича, який тиснув на опозицію.

Щоправда, антинародний режим Януковича не завадив дружині черкаського мера, Валерії Бондаренко, в самий розпал Революції Гідності, 27 січня 2014 року, придбати елітну трикімнатну квартиру неподалік від центру Черкас, на бульварі Шевченка. За неї Валерія Бондаренко сплатила 257 169 гривень (29 559 доларів США за курсом у лютому 2014 року) . Одразу одним платежем.

Слід згадати, що тоді, у ніч проти 27 січня 2014 року, луганський «Беркут» жорстоко розігнав людей, які прийшли до Черкаської ОДА на заклик, зокрема, й лідера черкаської «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. Чимало людей опинилися в лікарні з травмами. Кілька десятків було затримано та перебувало в невідомих родичам місцях. Увесь день 27 січня 2014 року люди збивалися з ніг, їздячи по області та шукаючи своїх рідних – побитих та затриманих.
Голдмен Бонд

Де був один з лідерів черкаської опозиції Анатолій Бондаренко? У приватного нотаріуса Корчевної! Подавав заяву про те, що не заперечує проти купівлі елітної квартири його дружиною.

Голдмен Бонд


Голдмен Бонд

Революція могла почекати, поки родина опозиціонерів купляє собі чергову нерухомість…

У квітні 2014 року з придбаною Валерією Бондаренко квартирою стався скандал. Прокурору міста Черкаси Підоричу надійшла заява від громадянки П., яка стверджувала, що, повернувшись у Черкаси, не може потрапити до своєї квартири на бульварі Шевченка. На дверях нові замки. Сусіди повідомили громадянці, що тепер в квартирі новій господар – Валерія Бондаренко.

До речі, заявниця надала в прокуратуру договір купівлі-продажу даної квартири від 15 листопада 2011 року. Ціна квартири становила тоді…512 262 гривень (64 тис. доларів США по курсу в листопаді 2011 року).

За збігом обставин на посаду мера Черкас вдруге претендує людина, яка, використовуючи службове становище, вирішує переважно свої проблеми та займається самозбагаченням.

Лише два факти з численного переліку, які може перевірити кожен охочий.

Факт перший

У квітні 2016 року (Бондаренко вже півроку як працює міським головою Черкас) приватне підприємство «Укрєвробуд 2013» ремонтує дорогу на вулиці Пушкіна в Черкасах. За це з бюджету міста отримує понад 2 мільйони гривень.

На оновлення дорожнього покриття на вулиці Пушкіна виділено з бюджету Черкас 1, 46 млн грн. Ще 560 тис. грн. заплатили за ремонт дорожного покриття в провулку Пушкіна, який виходить на однойменну вулицю.

Варто звернути увагу на те, що мерія Черкас:

а) не планувала капремонт вулиці Пушкіна та провулку Пушкіна в 2016 році;

б) ремонт на вулиці Пушкіна та в провулку Пушкіна було зроблено ДО укладання договору з підрядником та ДО замовлення проектно-кошторисної документації на ремонтні роботи;

в) у провулку Пушкіна має нерухомість дружина мера Черкас – Валерія Бондаренко. Їй тут належить два будинки – площею 210 кв. м. та 42 кв. м.

Факт другий

Починаючи з літа 2018 року мер Черкас Анатолій Бондаренко, рекламуючи власну персону, надавав послуги водія молодятам, що укладали шлюб. Робив він це, сидячи за кермом MERCEDES-BENZ S500. Ринкова вартість такого автомобіля орієнтовно дорівнює 700 тис. грн. (28,1 тис. доларів США).
Голдмен Бонд

Юридично Мерседес-Бенц належав братові мера Черкас – Миколі Бондаренку, заступнику селищного голови Лисянки. Той купив його на початку 2018 року за 151 тис. грн. Але фактично увесь час авто користувався мер Черкас.

У жовтні 2019 року Микола Бондаренко продав цей автомобіль підприємцю з Лисянки Македону Рустамяну. Сума продажу – 1 336 756 грн (53 792 долара США за курсом на жовтень-2019).

Ця торгова операція– зразок комерційного успіху! Нетривала експлуатація Анатолієм Бондаренко авто, що вже перебувало в користуванні, збільшило його вартість на 1 млн. 185 тис. грн. (47,5 тис. доларів США).

В усьому світі такі фінансові оборудки вважаються прихованою формою хабара…

…Хіба існує в природі мер-господарник Бондаренко? Здається, все вищаневедене -про ділка, який оперує величезними грошима сумнівного походження та використовує службове становище для особистого збагачення.

Геннадій Саприкін
08.10.2020 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter