Скромні люди...

Скромні люди...Сьогодні зранку на засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради Ярослав Нищик заявив про свою дочасну відставку з посади секретаря міськради. Також Нищик пообіцяв подати заяву в міський тервиборчком про складання депутатських повноважень.

– Хто уважний, той зрозуміє, - заявив Ярослав Нищик, коментуючи журналістам своє рішення.

Пояснення яке нічого не пояснює…

Проте, як стало відомо Провінції, між керівниками черкаської «Свободи», які з легкої руки Анатолія Бондаренка вже 4 рік керують Черкасами, справді є непорозуміння, які могли спонукати Нищика грюкнути дверима.

Причина в тому, що добра фея сімейства Ботнарів продовжує працювати, не покладаючи рук. Фея підготувала проект рішення виконавчого комітету, яким батькові заступника мера Черкас, голови обласної організації "Свободи" Юрія Андрійовича – Андрію Федоровичу, за символічні кошти віддають квартиру в Черкасах.

Даруйте за погану якість фотокопії…
Скромні люди...


Для тих, хто не роздивився – пояснюємо.

Члени виконкому в найближчий час розглядатимуть рішення «Про включення квартири №… по вул. Пацаєва…до фонду орендованого житла та про надання згоди на укладання договору оренди».

На даний час згадану в проекті рішення квартиру на Пацаєва орендує Андрій Ботнар. Він проживає в ній з дружиною та донькою.

Андрій Ботнар –голова Ананьївської районної організації ВО «Свобода» (Одеська область). Як ветеран АТО, у січні 2019 року він отримав безоплатно у власність земельну ділянку по вул. Ціолковського «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Це йому вдалося попри те, що раніше, як учасник АТО, він вже отримував землю в Одеській області.

Андрій Ботнар звернувся до виконкому з проханням включити квартиру, яку він орендує, до фонду орендованого житла.

Що це означає? Андрій Федорович орендує квартиру, власник якої помер, а спадкоємців у нього – немає. Після включення даної квартири до фонду орендованого житла Черкас Андрій Ботнар матиме можливість приватизувати квартиру. І не за ринковою, а вельми поміркованою ціною.

Як йдеться в тексті проекту рішення, Андрій Ботнар має право на першочергове отримання житла, як учасник бойових дій, перебуває в списку загальної черги. Порядковий номер в черзі Андрія Ботнара …527 або 528. Перед ним у квартирній черзі - ветерани АТО, інваліди, що повернулися з війни без рук і ніг.

Провінція думала, як би знайти бодай якусь пом’якшуючу обставину в цій безсоромній історії? І така обставина є.
Скромні люди...

Родина Ботнарів – скромні люди. Загальна площа квартири на Пацаєва – 31,2 квадратні метри. А могли б одразу узяти 312-ть «квадратів».

Скромні…

Тягнибок Фаріонів
10.06.2020 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter