Як Карась та Одарка

«Квартал-95» в 2019-му узяв владу в Києві. Однак клоунів та коміків на решту регіонів у нього відверто не вистачало. І регіони не підкачали. Принаймні, в Черкасах нинішні відносини між мером та головою ОДА – готовий сюжет для гумористичної інтермедії.

У ніч проти п’ятниці Анатолій Бондаренко оригінально побажав доброї ночі Роману Боднару. Цитуємо за ФБ мера Черкас:
Як Карась та Одарка

« …замість займатися справами голова ОДА Roman Bodnar сьогодні велику частину свого робочого часу приділив обговоренню з окремими депутатами Черкаської міської ради з міжфракційною групою Слуга Народу питання, як би відправити в відставку виконком, який прийняв рішення про послаблення карантину, та мера, який посмів сказати правду на всю Україну. А його довірений борець проти всіх мерів Радуцький розповідає по місту, що все буде добре в них (в нього і голови ОДА). Думаю, ми проходили різні етапи в житті нашого міста, пройдемо і цей - з високо піднятою головою, і все буде добре в місті - тільки без них!»

Для довідки. У міськраді Черкас – 42 депутати. До між фракційної групи «Слуга народу» входить 5 осіб. Якщо до них додати енергійного Радуцького, то буде навіть 10-ть…Однак цієї кількості очевидно замало для відставки виконкому.

Зранку дискусія на фб-сторінці Бондаренка тривала.

Журналіст Олександр Безпрозванний :А вже є фракція Слуги народу?

Анатолій Бондаренко Olexandr Bezprozvanny для таких цілей є , дві години в кабінеті голови ОДА обговорювали.
Найголовніше для ОДА це приватизація дачі Андрєєва 5 гектарів лісу в Соснівці ( це і об’єднало братву , Шуріка і ОДА ) проти мерії , вірю що депутати з Слуги народу будуть чесними перед виборцями в цьому питанні якщо воно буде .

Roman Bodnar - Анатолію Бондаренку

Чи готові Ви під присягою підтвердити, що на робочій зустрічі хоч якось згадувалося питання «дачі Андрєєва»?

Мені просто цікаво, де закінчується межа Вашої підлості і лицемірства?

Анатолій Бондаренко Roman Bodnar на нашій з вами так , і Ляшов , то де чия підлість коли я сказав чим займаються ваші підлеглі , то ви сказали що 5 вітсотків то нормально . І я готовий свідчити під присягою божою . Ви просто ганебне явище в житті Черкащини !

В обміні думками також взяв участь заступник голови Черкаської облради, однопартієць мера Черкас Михайло Мушиєк.

Михаил Мушиек Роман Боднар після того як Свобода внесла проект про недовіру йому наче з ума зходить. Почав чернуху проти депутатів облради замовляти.Тепер проти Вас плете інтриги.Але це в стилі папередніков. І старається перед ЗЕ вислужитися бо скоро ж суд.

Отже, висновок перший: голова ОДА Боднар провів зустріч з кількома депутатами Черкаської міськради. Це обурило мера Бондаренка, бо учасники обговорювали питання про його відставку. Боднар опосередковано підтвердив факт зустрічі і її тему.

Висновок другий: голова ОДА веде підготовку з відсторонення Бондаренка від доступу до бюджетного ресурсу напередодні місцевих виборів.

Висновок третій: об’єктивно мерові Черкас відставка навіть може піти на користь. Можна зосередитися на судовому процесі із Зеленським, колотити воду в облраді, де він разом зі «Свободою» збирає голоси для висловлення недовіри Боднару. І на гребінці хайпу - спокійно готуватися до виборів восени.

Висновок четвертий: неприємно не те, що Бондаренко – малограмотна й скандальна особа. І не те, що Боднар щотижня все більше за стилем поведінки починає нагадувати мера Черкас. Неприємно те, що точно висловив бард Булат Окуджава:

Вселенский опыт говорит,
что погибают царства
не оттого, что тяжек быт
или страшны мытарства.
А погибают оттого
(и тем больней, чем дольше),
что люди царства своего
не уважают больше.

Керівник області та міста, люди, що впливають на розподіл сотень мільйонів гривень, вдаються до публічного з’ясовування стосунків на рівні Одарки й Карася.

За внесок у справу десакралізації державної та місцевої влад в Україні – подяка.

Але що робити з соромом за владу, яку ви представляєте, - після прочитаного?

Денис Сирцов
05.06.2020 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter